Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mítől volt barna folyásom?

Mítől volt barna folyásom?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó hogy már 2 hete antibiotikumot szedek fefázásra (500 mg). 2 napja késik a havim és aggódom... hétfőn reggel amikor meg kellett volna jöjjön barna foltot találtam a bugyimban :( Olvastam hogy befolyásolja a menszeszt az antibiotikum ez igaz ? Mindig fájni szokott a mellem a havi előtt egy de most semmi :( Tegnap kezdtem látni hogy megduzzadt a mellem és picit fáj az egyik bimbóm.. Mitől nem jön meg ? Ha volt barna folyásom azt jelenti hogy megjön ? Mennyit fog késni szerintetek ? Egy 17 éves aggódó lány segítséget kér tölletek :)

2015. márc. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte majdnem minden menzeszem barna folyással kezdődik, szóval szerintem nincs okod aggodalomra. Azonban ha később sem jön meg "rendesen", jobb elmenni nőgyógyászhoz. 21/L
2015. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak hétfőn volt egy kis barna folyásom azóta nem... meg soha nem volt így és nagyon furcaa hogy semmim sem fáj...
2015. márc. 11. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalom nem gond
2015. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez jelentheti azt hogy meg fog jönni ? :( 2 napja késik már...
2015. márc. 11. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum is okozhatja.

Ha kimarad 1, az sem probléma, de lehet hogy kicsit késve megjön.

Semmi bajod sincs, nyugi.

2015. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy az az egy cseppnyi barna folt volt a havim pont 9.-én ? :)
2015. márc. 12. 13:42
 7/8 A kérdező kommentje:
?
2015. márc. 12. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, lehet az is.
2015. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!