Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik. Terhes vagyok?

Késik. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok,38.napjában jár a 28-29 napos ciklusom.Görcsöl néha a hasam,mintha meg akarna jönni,de semmi.Nagyon szeretnék babát,de 2 tesztet elsőre negatívnak láttam.Az eggyiket megtartottam és ha nagyon-nagyon jól negnézem mintha plussz lenne.Az lehet hogy a tesztekben még használat előtt is lehet látni a vonalakat vagy pocaklakóm lenne?:)

2015. márc. 11. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
várj..megnézem a kristálygömböm
2015. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy még nem mutatja ki a teszt. Remélem összejön. :)
2015. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tesztek kb tíz percig mutatnak jó eredményt, aztán akár egy férfi vizeletéből is kialakulhat két csík :)

Szerintem nem vagy terhes, de kellően rágörcsöltél a gyerekcsinálásra, ez is okozhat zavarokat.

Egy hét múlva (ha addig nem jön meg) a biztonság kedvéért csinálj még egy tesztet, de ha negatív, relax.

2015. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,de nézz majd újabb tesztet
2015. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, az a legbiztosabb... ha igen, akkor gratulálok! :)
2015. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!