Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ/t valaki Nuvaring...

Használ/t valaki Nuvaring hüvelygyűrűt? Mik a tapasztalatok, hogyan vált be? Lehet érezni, nem csúszik le?

Figyelt kérdés

Kicsit félek, mert 40 felé közeledek és állítólag nagyobb a trombózisveszély mint a tablettánál.

Mikor és mennyi időre lehet napközben kivenni, nem kényelmetlen a használata?

Mensesnél gondolom ki kell venni.



2015. márc. 12. 09:00
 1/1 anonim válasza:
En 24 eves vagyok, nuvaringet hasznalok. A menstruacio elso napjan kell felrakni (ha kozvetlen elotte nem szedtel gyogyszert) es onnantol szamitva a hetedik naptol nyujt vedelmet. 3 hetet fent van, egyet pedig nem. Mint a gyogyszernel. Ez ido alatt is vedve vagy. Napkozben max 3 orat lehet kint, de nem erzed, hogy ott van. Nekem bevalt! Szex kozbe egy-ket pozban erzi a partnered, en olyankor szoktam kivenni. :) en ajanlom.
2015. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!