Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Petóczi Istvánnál járt...

Dr. Petóczi Istvánnál járt valaki? Az idősebbik érdekelne, árak, milyen szakember, ilyesmik

Figyelt kérdés

A honlapja alapján nagyon tapasztalt dokinak tűnik, de nincsenek fönn a magánrendelés árai, plusz szeretném tudni ,hogy milyen , mogorva, esetleg bunkó stb..vagy nagyon jó.

Eddig a neten egy véleményt találtam róla az negatív, de az írásai alapján nagyon felkészültnek tűnik, viszont ha egy mogorva bunkó akkor nem mennék el hozzá akármilyen okos.

Köszi ha írtok. Esetleg ha tudtok más jó nőgyógyászt aki menopausa témában otthon van az is jó lenne.



2015. márc. 12. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért pont ő? Nekem a válaszai alapján az jön le, hogy a fogamzásgátló, meg a méheltávolítás az, ami szerinte mindenre megoldás.
2015. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem szolgálok hasznos válasszal, csak egyetértek az első válaszadóval. Egyszer én is rátévedtem az oldalára, de csak felcsesztem magam rajta. Ez a nagy "mindenki szedjen fogamzásgátlót, mert aki nem teszi, annak ki fogják kaparni a méhét és meddő lesz" dolog szerintem vérlázító.

Egyszerűen hazugságokat ferdítéseket ír.

2015. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább keress mást
2015. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol kéne? (Melyik város)

Van menopauza ambulancia

2015. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!