Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálaton...

Első nőgyógyászati vizsgálaton mire számíthatok? Mennyit illik/kell adni egy magánrendelésen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és holnap után megyek először nőgyógyászhoz. Magánrendelésére adott időpontot mivel nem a saját lakóhelyem szerinti orvoshoz megyek. Mire számíthatok egy ilyen vizsgálat során? Az anyagiakat hogy illik/kell rendezni? Ő mondja az összeget vagy nekem kell adni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 15. 20:00
 1/7 anonim válasza:
55%
én is 20 vagyok, most oltam eloszor. Engem megvizsgalt, en pedig koszoneskor nyujtottam neki az osszeget, amit meglepetesemre nem fogadott el! Szinte ra kellett beszelni, de akkor is csak egy 1000rest vett el. Elmondta hogy o szereti a munkajat, fobtos neki hogy a paciensei egeszsegesek legyenek :) en szerencsesnek tartom vele magam, kivalo orvos. Kivanom neked is ilyen jo orvosod legyen, es a kerdesedre is valaszt adtam remelem :) ( bocsi a kiegeszitest)
2015. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezed a végén, hogy mivel/mennyivel tartozol?

5.000-15.000 ft körüli összeget fog mondani.

2015. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánrendelésére adott időpontot mivel nem a saját lakóhelyem szerinti orvoshoz megyek. " - ilyen nincs hogy lakóhely szerinti doki, szabad orvosválasztás van... magánrendelésre adott időpontot, hogy pénzt kérhesen
2015. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A magánrendelésnek megvan a fix ára, nem úgy működik, hogy adsz, amennyit gondolsz. A végén megkérded mivel tartozol, a doki elmondja, te pedig kifizeted, ennyi.
2015. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Inkább előtte kérdezd meg, mennyibe fog kerülni

Mert attól (is) függ, mit fog csinálni

2015. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Akkor lett volna érdemes megkérdezni, mikor mondta,

h menj a magánrendelésre -

Legalább azt kérdezted volna meg, h a rákszűrés mennyi

2015. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1. válaszoló, te nyilván NEM magán rendelésen voltál.
2015. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!