Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leszakadt anyajegy! Lehet emiatt?

Leszakadt anyajegy! Lehet emiatt?

Figyelt kérdés

Júniusban leszakadt egy anyajegy baloldalon a csípőmről, mentem vele egyből az ügyeletre, de azt mondták ha nem kezd el feketedni, akkor nincs semmi baj. Nem is kezdett, szépen meggyógyult, ugyanolyan mintha ott lenne, csak épp nem púpos, hanem tök lapos.

Nemrég elkezdett azon az oldalon fájni a csípőm környékén. Ilyen furcsa érzés, mintha belül fájna valami, csontoknál. Szerintetek van összefüggés a 2 között? Holnap megyek bőrgyógyászatra vele, biztos ami biztos megnézetem azért, csak addigis kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is!

Emellett olyan gondom is van, hogy pl ha megnyomom, fáj a jobb mellem melletti rész, közel a hónaljhoz. Nődoki azt mondta a fogigátló miatt lehet ez, mivel féléve szedem még csak. De nem tudom....félek azért...

Mellesleg tegnap elkezdett fájni a hasam is, hol ilyen tompa nyomást érzek, hol görcsöl. 3x is voltam nagywc-zni és nem tudom mi lehet ez. 1 hét múlva fog megjönni, nem hiszem, hogy amiatt lenne...főleg ilyen korán. Lehet gáz, de barátom azt mondta, aki jóideje nem pukizik szagosat, annak lehet vmi bélproblémája van. Ez igaz? Kérlek segítsetek mik lehetnek ezek!


2010. febr. 16. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

MI VAN????


szagos puki....na innentől nem vettelek komolyan

2010. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülyeség a szag eregetéses elmélete! Ha sűrűn jársz wc-re akkor általában nem szagos.


Amúgy szerintem túl sokat aggódsz!


Ha nem kaparod el és nem fertőződik el hogy bőrrákot kapj, akkor nem lehet vele baj!

2010. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!