Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betegségek kialakulhatnak,...

A betegségek kialakulhatnak, ha az ember nagyon is egészséges?

Figyelt kérdés

Teljesen megvagyok elégedve magammal, a testemmel, lelkileg is rendben vagyok! Olyan magas vagyok, amilyen szeretném hogy legyek, a hajam éppen annyira dús, amennyire szeretem, a fogaim egyenesen szépek, nem voltam fogszabányzós. Anyagilag is nagyon rendben vagyok. Boldog, kiegyensúlyozott életet élek. Szeretem a munkámat, 2 gyermekem van, minden oké.

Nincsenek terhességi csíkjaim, nem vagyok allergiás semmire..Se kövér, se gebe nem vagyok. Van egy kis baráti köröm. A családommal minden rendben van! Minden egyes tagját szeretem a rokonságomnak.

Kérdésem az lenne, hogy édesanyám azt mondta, hogy ha ennyire egészséges vagyok, (nem voltam 2 éve beteg, 2 éve is csak annyi volt, hogy orrdugulás) akkor a szervezetem később nem tud ellenállni a betegségeknek, és idősebb koromban jobban megbetegszem..Ez igaz? Sok, de nem rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek. Hegyet mászom, néha futok. Azért sorolom ezeket, mert ha valaki jól van, nem lehetnek lelki betegségei. Nem?



2015. márc. 20. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 64 vagyok és még a házi orvosomat sem ismerem. Fiatalon sem voltam beteges, most sem vagyok az.

Persze, ez nem jelenti azt, hogy valami betegség ne jöhetne .

De ez nem amiatt fog megtörténni, mert idáig nem voltam beteg.

2015. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem 3 évig még a torkom se fájt, tökéletes volt a vérképem, meg úgy minden rendben volt és egy hónapra a kórházba kerültem influenza szövődmények miatt.
2015. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te most testi v lelki betegségre gondolsz?

Volt egy tesitanárom. Na, az az emberi egészség és boldogság mintapéldánya volt. Meghalt rákban. 52 évesen.

Ezt nem lehet tudni, h mikor mi üt be.

2015. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve még nagyon jól voltam. Emlékszem egyetem mellett jártam melózni és versenyszerűen sportoltam. Most így 10 évvel később alacsony lett a vérnyomásom, ami elvileg nem is komoly betegség, mégis állandóan aludnék, sokszor van hányingerem, szédülők. Voltam már dokinál 4 különböző intézményben (házi, 2 magán, üzemi) és csak az alacsony vérnyomást találták meg oknak. Most boldog vagyok ha a munkámat elvégzem plusz a házimunkát és néha sikerül elmenni sportolni. Szóval bármikor történhet valami :(
2015. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!