Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruáció!...

Rendszertelen a menstruáció! Nőgyógyász mit csinál?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a menstruációm, az iskola orvos mondta hogy menjek el nőgyógyászhoz egy hormonvizsgálatra. Ott a nőgyógyász meg is vizsgál?


16 éves szűz vagyok



2015. márc. 20. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
megvizsgál, de én a helyedben nem szednék emiatt fogamzásgátlót (azt fog felírni, ha elég hülye az orvos). 16 évesen még várnék, hogy magától beálljon, nem avatkoznék bele a testem működésébe tök feleslegesen, erőszakosan. a hormonrendszer az egy nagyon érzékeny rendszer, érzékeny az egyensúlya, magától kell megtalálnia a helyes értékeket. ilyen idősen még normális, ha nem teljesen rendszeres a menstruációd.
2015. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán csak hormonvizsgálatra menj el, háziorvos adhat beutalót. A nőgyógyászati vizsgálat igen kellemetlen, gondolom ha szűz vagy egy fokkal még rosszabb. Bár nem tudom...

Amúgy nekem is rendszertelen, de ettől még semmi bajom nincs, mindig ilyen volt, ilyen is marad.

2015. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
háziorvos nem adhat ennyire speciális laborvizsgálatra beutalót.
2015. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Háziorvos nem adhat, ott már voltam és kérdeztem hogy várjak-e még, de azt mondta jobb lenne most elmenni nőgyógyászhoz.
2015. márc. 20. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
a nőgyógyász csak végbélen keresztül fog vizsgálni. nem egy kellemes dolog a nőgyógyászati vizsgálat, de az ember megszokja, évente minimum kell járni.
2015. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont a háziorvos endokrinológushoz adhat beutalót, ez ugyanis az Ő szakterülete, NEM a nőgyógyászé.
2015. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyereknőgyógyászhoz menj vagy nőhöz
2015. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyermeknőgyógyászhoz már hétfőre van időpontom
2015. márc. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!