Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez? Elegge parazzo...

Mitol lehet ez? Elegge parazzok rajta.

Figyelt kérdés
Egy eve petefeszek gyulladasom volt, raadasul a chlamydiat is megallapitottak, az egyik orvos szerint volt masik szoba sem hozta. KlionD100 tablettat hasznaltam, ami elvileg hatott ra mert nincs mar gyulladasom viszont sokat voltam vele korhazba. Most vagyis azota mert egy ideje mar van ilyen feher darabos atlatszo es feher kozotti szinu vagy nem is tudom, megfoghato anyag, raadasul ilyen feher valladekos a bugyim. Elmentem a nogyogyaszhoz aki annyit irt a papirra hogy "buzos folyas" viszont szerintem ez nem annak nevezheto. CNS kupot irt fel estenkenti hasznalatra, meg nem valltottam ki. Szerintetek menjek mas nogyogyaszhoz vagy jol irta fel a gyogyszert, mi lehet ez?

2015. márc. 24. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
chlamydiára nem jó a klion. Keress fel bőr és nemi gyógyászt, súlyos szövődményeket okozhat.
2015. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!