Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit érezni olyankor, amikor...

Mit érezni olyankor, amikor felhelyezi az ember a tampont?

Figyelt kérdés
nem fura, h magadban nyulkálsz? én is ki szertném próbálni, 15 vagyok, de nem merem:S
2008. aug. 26. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én sem mertem de idővel(kis idő) meg lehet szokni és ha a tampont jól felhelyezed semmit nem érzel.Nem érzed,hogy ott van csak éled az életed :)
2008. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fura, csak pár pillanat és már ott is van, aztán nem érzed.
2008. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
először nekem tök furi volt feltenni, nem is mertem egészen benyomni,emiatt elég kellemetlen volt. kb. 3.-4. alkalomra viszont megtanultam és már semmit nem érzek belőle. nekem sokkal komfortosabb,higiénikusabb érzés,mint a betét és nem kell félni tőle cseppet sem. szerintem először a vérzés első napjaiban próbáld ki,amikor erősebb a vérzés és kezd egy kisebb méretű tamponnal,amit könnyen felhelyezel.
2008. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rendben
2008. aug. 26. 15:52
 5/13 A kérdező kommentje:
és hogyan kell megfogni? am a barátnőm valahogyan fura módon a kezére tekeri:S de nem elég úgy h behelyezed a mutató ujjadat az aljához..szépen meghúzod a cérnát és ott lóg?
2008. aug. 26. 15:57
 6/13 anonim válasza:
100%
de. az is elég. ahogy neked a legjobb. először én is naygon féltem a tampontól, de megszoktam és sokkal jobb mint a betét. de én azért féltem h nem fogom érzeni hogyha már cserélni kell. de mégis rá lehet érzeni h mikor kell :)
2008. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nah jól van előbb utóbb csak rászánom magam:) és minden jobb lesz, de ha már a témánál vagyunk akkor nem tudtok valami hasfájás elleni fájdalomcsillapítót????????????????
2008. aug. 26. 22:19
 8/13 anonim válasza:
mien hasfájás? menstruációs görcs? mert arra jó a no-spa, de nekem elég erős fájdalmaim szoktak lenni első két nap úgyhogy én akkor apranaxot szedek.
2008. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam és még1x köszi
2008. aug. 27. 11:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is szedtem apranaxot..nekem nem használt, most nem azért monom h nem jo,hanem h ez egyénenként változik, de ha neked se használna akkor próbáld meg az algozone-t..Ha van még vmi kérdésed írj privit;)
2008. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!