Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás lehet a fogamzás...

Barnás folyás lehet a fogamzásgátlótól? Ez még menstruációnak számít?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem el a fogamzásgátlót. Pénteken jött meg és szombaton vettem be az elsőt. Kedden azt hittem, hogy vége, de tegnap és ma barna folyáso volt/van. Ez normális?

Amúgy pedig felszoktam írni naptárba a menzeszt és ezt hozzá írjam? Annak számít vagy nem fontos?


2010. febr. 18. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a fogamzásgátlótól lehet. Nekem soha sem voltak tőle ilyen tüneteim. Elképzelhető, hogy a menzeszed utóhatása a folyás. Nem viszket? Mert egy fertőzést is elkaphattál.
2010. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól kérdezd, aki felírta ezt a tablettát! Komolyan!


Na, remélem nem kaptad valakitől a tablettát, vagy szerezted?!

Ez nagyon komoly dolog, mert a szakorvos ezt nagyon körültekintően teszi az életkori sajátosságoknak megfelelően, valamint alkati tulajdonságok figyelembevételével!

2010. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...és dokival irattam fel, szóval ott nincs hiba.:)
2010. febr. 18. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
normális. a doki ha nem is mondta el, de ez teljesen normális, mert még csak most kezd hozzászokni a szervezeted. attól hogy másnak nemvolt ilyen, ez ember függő. nekem is ez volt, nem is tudom tán 3-4 napig nekem is ilyen folyásom volt, de már nincs ilyen, hisz már több mint egy éve szedem, és már hozzászokott a szervezetem. ne aggódj
2010. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!