Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mini után próbálkozhatok...

Mini után próbálkozhatok normál mérettel?

Figyelt kérdés
13 éves, még szűz vagyok, fél éve van meg. Most próbáltam ki először a tampont, természetesen minivel kezdtem. Betétből 3 cseppeset használok ami kb. 1,5-3 órát bír ki. Nem tudom, hogy a minivel kibírok-e legalább ennyi időt(1,5 órás edzésem van, és ha mozgok akkor több jön). Ha nem lenne elég, akkor a normált, már rögtön 1 mini használat után megpróbálhatom? Amúgy a felhelyezés teljesen simán ment, 2 ujj percnyire sikerült felraknom, gondolom jó helyen van mert nem érzem.
2010. febr. 18. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan. A szűzhártya nagyon rugalmas, nekem is felengedte szűzen a normál méretet.
2010. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy nem ide tartozik, de amikor kibontottam a tampont a kihúzószál körül, a tamponból kis pici szállak voltak elválva, vagy hogy is mondjam. Utána megnéztem még egyet annak is olyan volt, azok a kis szálak kihúzáskor nem maradnak bennem?
2010. febr. 18. 16:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és bocsi de elírtam, mert nem 3 cseppeset, hanem 5 cseppeset használok.
2010. febr. 18. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem maradnak bent. :-)
2010. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!