Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közeleg a nyár! Mi a legjobb?

Közeleg a nyár! Mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Lassan itt a bikiniszezon és sajnos a hátsóm narancsbőrős! Szeretnék tippeket kérni hogy milyen krémekkel teákkal lehetne ezeket csökkenteni esetleg megszüntetni! (Kérlek ne futást életmódváltást és táplálkozási tippeket ajánljatok hiszen tudom hogy ezek elengedhetetlenek) Inkább bizonyos márkájú típusú készítményeket ajánljatok ami nektek bevált! Előre is köszönöm!

2015. ápr. 4. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a természetes. A nők több, mint 90%-ának narancsbőrös a combja és/vagy feneke. Nem te leszel az egyedüli a strandon.


(Nekem egyébként egy DM-es koffeines zselékrém "vált be": feszesebb lett valamennyivel, tapintásra főleg, de eltüntetni nem fogja. És ugye rengeteg víz.)

2015. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze és köszönöm a választ csak rendkívül rosszul érzem magam a bőrömbe április végén leszek 18 és már sajnos ilyen problémákkal küzdök :( A zselét kifogom próbálni azért :)!
2015. ápr. 4. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, nem kell megvenni a drága krémet, ami amúgy is tele van mindenféle mesterséges anyaggal, amitől csak jobban tenyészik a narancsbőr.

anyukádék, amit lefőztek kávét, annak a zaccát használd föl bőrradírozásra, heti 2x.

emellett pl. van az a masszázskefe vagy mi, nekem olyan van, aminek fa gumócskái vannak, viszonylag nagyok. azzal lehet pl.nem erőltetve, hanem finoman, de azért masszírozni naponta. vagy kézzel is lehet.

sok víz utána, hogy kiürüljön, ami felszabadult.

nekem igazából attól múlt el nagyon, hogy abbahagytam a kenyeret/tésztát.

2015. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!