Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az intimzuhanyt?

Figyelt kérdés
Tegnap a dokim írt fel hüvelygombára i.zuhanyt Colpo Cleanert ,de nem tudom hogy meddig kell felhelyezni?ez egész csövet fel kell dugni vagy csak félig?tegnap már este használtam és az egészet felhelyeztem,de nagyon kellemetlen volt,meg nem tudtam az összes lét kinyomni belőle.hogy csináljam hogy jó legyen,és melyik erre a legjobb póz?Köszönöm a segítségeket!
2008. aug. 27. 07:38
 1/3 A kérdező kommentje:

én a kádban csinálom gugolás közben vagy az egyik lábam felteszem a kád szélére,de remeg a lábam és így nem vmi jó :(


ÉS az baj ha kifolyik közben belőlem a lé?mikor priccolom,akkor csurog ki belőlem,valamit nem jól csinálok?

2008. aug. 27. 08:08
 2/3 anonim ***** válasza:

ha kellemetlen, akkor nem kell az egészet felhelyezni, nem is ez a lényeg, hanem hogy hogy legalább bemenjen az oldatból. én befekszem a fürdőkádba, úgy szoktam,de akkor se jött ki az egész, mert ahhoz fejen kéne állni :P

persze hogy kifolyik belőled, nem tud az ottmaradni,a sperma is kifolyik.

remélem tudtam segíteni

2008. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj,ha kifolyik belőled,ez a cél.

Egy részlet [link] oldalról

Hogyan védi Önt az Intim Zuhany?

1. Kimossa a pangó, sokszor tömeges váladékot.

2. Nyomban savas vegyhatást állít elő és azt igyekszik fenntartani (pufferolni) mindaddig, amíg ...

3. ... a laktózzal (=tejcukorral) elszaporítjuk a Laktobacillust, hogy savat termeljen. Ezt a cukrot a leggyakoribb kórokozók nem eszik! - Így néhány hét alatt a hám is megerősödik

2008. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!