Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abban az esetben, ha meddőségi...

Lili861120 kérdése:

Abban az esetben, ha meddőségi kezelést kapok, automatikusan veszélyeztetett terhes leszek? Mikor mehetek esetleg táppénzre?

Figyelt kérdés
Nehéz fizikai munkát is végzek, és nem tudom, hogy a kezelést befolyásolja-e ez esetleg, és táppénzre vesznek-e már ezalatt is vagy csak a pozitív teszt esetén, esetleg akkor sem? Igazából még nagyon az elején járunk, csak érdeklődöm, van-e esetleg valakinek tapasztalata ez irányban?

2015. ápr. 8. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a meddőségi kezelés mibenlététől függ. Nekem lombikprogram keretén belül fogant anno a lányom, és a pozitív teszt után rögtön táppénzre lettem véve. Az indok az volt: fokozott értékű magzat. (1998-ban fél millába került a TB-nek).


De elképzelhetőnek tartom, hogy egy injekciós kezelésnél pl. már nem így működik.


Mindenesetre én a helyedben az üzemorvosnál indítanék, aki ad egy papírt arról, hogy csak könnyű munkát végezhetsz. És ha nem tudnak ilyenbe áttenni, akkor táppénz helyett távolléti díjat kapsz.

2015. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!