Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tőzegáfonya kapszula annál...

A tőzegáfonya kapszula annál jobb minél több mg-s vagy számít a gyártó is?

Figyelt kérdés
Volt Das Gesunde Plus tőzegáfony 600mg-os, de nekem nem hasznalt és így most vettem a celsustol egyet de ez csak 400 mg-os.
2015. ápr. 8. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy a 600 és 400 mg mire vonatkozik? Elméletileg minél több a hatóanyag annál jobb,de az adalékanyagok is számítanak,mert ezektől függ a felszívódás ideje és mértéke.
2015. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hatóanyag tartalomra figyelj oda, de számít a gyártó is, és folyamatosan kell szedni a tályekoztatónek megfelelően legalább három hónapig.
2015. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megfigyelem az adalékanyagokat, és mindenképp türelmesebb leszek mert én már egy hónap eltelte után vártam a csodát. :)
2015. ápr. 8. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyik összetevői:

C-Vitamin (aszkorbinsav), porított tőzegáfonya (100mg/kapszula) (Vaccinium macrocarpon), zselatin (kapszula), cink (cink-szulfát), feketebors-kivonat, magnézium-sztearát

(csomósodás gátló)


Egységnyi tartalom: 1 kapszula tartalmaz:


C-Vitamin: 150 mg; 188% RDA

porított tőzegáfonya: 100 mg

cink: 5mg; 50% RDA


A másiké:

Tőzegáfonya por 250 mg, tőzegáfonya kivonat 100 mg, c-vit 100 mg


Ezt most hogyan kellene értelmeznem ?

2015. ápr. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!