Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek az oka? Terhes...

Mi lehet ennek az oka? Terhes lennék?

Figyelt kérdés

Egy éve szedek fogamzásgátlót, Mirabellát az első 3 hónapban, azóta Lindynette 20-at. Soha, még egyetlen alkalommal sem felejtettem el bevenni, max. késtem vele 05-1 órát (este 8 és 10 között mindig bevettem). Nem is volt semmi gond soha, néha volt barna, fekete vérzés vagy folyás, nem tudom.


Egy hét alatt híztam 8 kilót főleg hasra. Ami nagyon aggaszt, hogy nem úszógumi szerűen, hanem inkább csak nagy lett a hasam, és nem igazán tudom behúzni- nem úszógumi szerű. Ráadásul próbálok egészségesen étkezni, nem is eszek sokat egy nap.

Még 3 tbl van ebből a levélből, jövő héten kell megjönnie szerda-csütörtök környékén. Csinálhatok előbb is tesztet? Nagyon ideges vagyok.


20/L



2015. ápr. 10. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, az, hogy hirtelen 8 kilót hízol hasra, nem a terhesség jele, hanem hogy valami ételekkel kapcsolatos bajod van. Pl. kialakult valami allergiád, attól ilyen a hasad. 8 kilót nem lehet hízni egy hét alatt, ha a fejed tetejére állsz, akkor se. Úgyhogy az elraktározott plusz víz, vagy lassabban jött föl. Szóval nyugi, és menj orvoshoz. Remélhetőleg semmi komoly vagy maradandó.
2015. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra gyanakszol hogy a baba miatt lenne a 8 kilo? Kétlem de ha megnyugtat csinálj egy tesztet. Sok hos terhes lesz az ember mire no a baba azt ugye tudod? Ha hónapok óta terhes lennel azt eszrevetted volna.
2015. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy egy hét alatt történt, mert hetente mérem magam.

A fogamzásgátlónak esetleg nem lehet ilyen hatása?

Kicsit megnyugodtam babaparát illetően, köszönöm.

2015. ápr. 10. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a fogamzásgátlótól is. Lehet más oka is. Ha hízol még akkor próbálhatsz másikat de vérvétel sem ártana, annyi oka lehet.
2015. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz kivizsgálásra. Főleg kardiológiára kérj beutalót!
2015. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!