Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? 14/l (turner...

Meg fog jönni? 14/l (turner szindrómás)

Figyelt kérdés
Ma mikor reggel mentem wc-re a fehér folyásomban barna foltok is voltak. Ez az?
2015. ápr. 10. 13:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Azaz a bugyimban láttam a folyásomon/melet barna foltokat
2015. ápr. 10. 13:11
 2/6 anonim ***** válasza:
valoszinuleg igen, es gondolom eddig meg nem tapasztaltal ilyesmit. ha erzed, hogy faj / feszul a melled, gorcsol vagy nyilal a hasad, esetleg faradekonyabb is vagy, akkor valoszinuleg meg fog jonni
2015. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)és még nem volt ilyen ://
2015. ápr. 10. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs mit, kicsit utana olvastam a szindromanak a neten, es ott lattam, hogy a menstruacio kesese / kitolodasa az egyik jellegzetes tunete ennek a szindromanak. ha erosebbre fordul a verzes, ( vagy akar most is ) szolj az anyukadnak / idosebb lanytestverednek ( ha van ), ok biztosan el fognak latni par hasznos tanaccsal, bar gondolom mar atestel a felvilagositason 14 evesen. egyetlen tippem, hogy ne ijedj meg vagy panikolj be tole, termeszetes folyamat, annyi, hogy vezesd esetleg egy naptarban, hogy mikor milyen erossegu volt a barnazas / verzes ill. hogy a suliban hordj magaddal tisztasagi betetet / tampont arra az esetre, amig nem kiszamithato, hogy mikor jon meg legkozelebb.
2015. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már anya adott rég betéteket mert tudja,hogy van fehér folyásom.amugy köszi mindent :)
2015. ápr. 10. 14:11
 6/6 A kérdező kommentje:
most néztem és a bugyimban ilyen "takonyszerű" fehér folyás volt.ez a peteérés úgy-e?
2015. ápr. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!