Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan valaki akinek...

Van itt olyan valaki akinek semmi tunete nem utalt terhessegre es az elvegzett tesztek is negativak lettek, de megis terhes volt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mikor végezted a teszteket?


Rengetegen vannak, akiknek az elején semmi tünetük nincs.

Az idő előtt végzett teszt pedig ritkán pozitív.


Azt szokták mondani, hogy a leghosszabb ciklusodhoz viszonyíts, amikor tesztelsz vagy ha nem élsz túl gyakran nemi életet, akkor az utolsó aktushoz képest minimum két héttel tesztelj. Ekkor lesz megbízható.

2015. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az utolso aktusom januarban volt es azota rengeteg tesztet vegeztem es mindegyik egytol-egyik negativ lett! Igen, tudom, miert nem megyek orvoshoz!...Hat azert, mert a legkozelebbi varosban a korhazban anyukam dolgozik,es meg csak 16 vagyok :( Tudom hatalmas nagy hibat kovettem el, banom mar nagyon, de mar tobb mint 2 eve vagyunk eggyutt es januarban voltunk eloszor egyutt! Ki kell hangsulyoznom ,hogy nem ment el de a gumi kiszakadt es elovaladek lehetett benne! Anya nem igazan enged sehova,es ezert nem tudok orvoshoz menni! Tobbszor is tettem itt fel hasonlo kerdeseket de meg nem kaptam igazan haszon valaszokat :( Kerlek titeket ne iteljetek el engem :( Megbantam mindent! :(
2015. ápr. 11. 21:22
 3/11 A kérdező kommentje:
hasznos*
2015. ápr. 11. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség, nyugodj meg! Ha a tesztek még mindég nem mutatják, akkor kizárt.
2015. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem ertem miert nem jon meg? :(
2015. ápr. 12. 08:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Te magad írod az egyik lehetséges okot: "még csak 16" vagy. Ebben a korban teljesen normális még, ha időnként ki-kimarad. Nem kell rögtön rémeket látni, főleg, ha a teszt is negatív.

Nagyon ritka az, hogy ne mutassa ennyi idő elteltével. Arról nem is beszélve, hogy ha januárban teherbe estél volna, már több, mint 12 hetes lennél, ami nem éppen kicsi terhesség. Ilyenkorra annak is vannak tünete, akinek az elején nincs.


De ha nagyon okot akarsz keresni: esetleg nem fogyóztál mostanában? Az is a legbanálisabb okok között van, amik leállíthatják a normál menstruációs ciklust.

2015. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogyoztam, mert alapbol csak 42 kg vagyok .. de sokat stresszelek, de ez okozhat 3 honapos kesest?
2015. ápr. 12. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Ha csak nem 155 alatt vagy, már az is csoda hogy eddig menstruáltál ennyi kilóval!


Igen, stressz is okozhat kimaradást.


42 kilóval pedig lehetetlen hogy ne vedd észre, ha már túl vagy a 12. héten.


Arról nem is beszélve, hogy a vizelet hcg szintje ekkora minimum (!) 13000 mIU/ml felett van, és a legrosszabb teszt is kimutatja már 25 mIU/ml-től!

2015. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos 42 kg vagyok, sok minden tortent a csaladunkban es emiatt stresszeltem es hat ezert is fogytam. Hizni probalok mar tobb mint 1 eve de egyszeruen nem megy! Vitaminokat szedek, naponta eszem hust, tojast, tejtermekeket, kenyeret , mindent es egyszeruen egy gramm sem marad meg rajtam! Orvosnal is voltam mar ezzel es azt mondta a doki hogy stresszes alapon van ez az egesz! A hasam szokott gorcsolni a derekam is faj neha es megsem jon meg, mar nagyon felek :( nem tudom mar mi van velem,es nincs kivel ezt megbeszeljem ...
2015. ápr. 12. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha hízni fogsz pár kilót, akkor fogsz újra menstruálni. Ehhez sok májat, húst, tejterméket kellene fogyasztanod. B12 vitamint is kellene szedned. Ha nem tudsz enni eleget, akkor írass Peritolt magadnak. Ez a stresszre is jó. Engem is ez hozott rendbe. Egyébként ha terhes lennél,már szűkek lennének a farmerjaid. Koncentrálj inkább az evésre.
2015. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!