Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, nok! Nektek mennyi...

Lanyok, nok! Nektek mennyi ido telt el az elso es a masodik menstruaciotok kozott?

Figyelt kérdés
Nekem egyenore csak egy ciklus maradt ki csak azt szeretnem megtudni, hogy mikorra varhatom. Elore is koszi a valaszokat!

2015. ápr. 15. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

MIndenkinek más, nyugodj meg. Olyan választ is olvastam itt régebben, hogy egy év maradt ki az első két ciklus között.

(Nekem halálosan szabályos volt, percre pontosan 28 nap.)

2015. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

Az előzőnek percre pontos,én csak körülbelülre tudom megsaccolni mikor jön,általában szerda-csütörtök.Igaz nekem még eddig egy sem maradt ki,lassan két éve szedek bogyót,és ez mellett jön ez a vagy ez a nap,vagy az.

Mint ahogy a tünet is mindenkinél más.

2015. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huu koszi az extra-gyors valaszt :). Igen, en is olvastam mar ilyet, hogy egy ev, meg fel ev marad ki, es ezert voltam kivancsi, hogy muszaj ennyi kimaradjon? De ugy latszik nem :)

Azert meg johetnek!

2015. ápr. 15. 15:44
 4/8 anonim válasza:
Nekem pont ma lett ilyen barna folyásom 4 hónap után :)
2015. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 27 nap volt a kettő között én másfél éve menstruálok és volt hogy egy honap is kimaradt
2015. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen jött meg először és 10-12 napig is eltartot,a ciki az volt hogy az első napra rá 21-28 napra ismét megjöhet így volt hogy 1 hónapba 2× is megjött.Nekem mindig meg volt.Barátnőmnek nêha 1-3 hónap az első 2 évben kimaradt.
2015. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, az teljesen normális, hogy az elején még rendszertelen vagy akár ki is marad. Ha hosszabb idő elteltével is van még ilyen, akkor viszont már érdemes orvoshoz menni. Nekem is kb. 5-6 alkalom után állt be, azóta viszont teljesen szabályos.
2015. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Meg johetnek, ha gondoljatok
2015. ápr. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!