Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok,3 napos táborba...

14 vagyok,3 napos táborba mennénk az osztállyal júniusba, de pont akkor lesz meg a menzeszem. Elmenyek? Lányok mit tennétek a hejembe?

Figyelt kérdés

Igaz akkor már kb 2 éve hogy mejött,de félek az estétől,hogy elcsúszik a betét és véres lesz a pizsamám rosszabb esetben még az ágy is és akkor mit csináljak,úgy mit itthon nem fogom tudni kimostni.

Pányokra mennénk,Hasdát Hagyományörző Vendégházba esetleg valaki nem járt ott és valami infót tudna mondani,hogy milyen a ház? szobából nyílik a fürdő vagy hogy?



2015. ápr. 15. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem menj el nyugodtan,nem érdemes mensi miatt kihagyni egy ilyen élményt!Betét helyett használj tampont abban a 3 napban.Ennyi idősen betét mellett már én is használtam és nem lett tőle semmi bajom.Lehet kapni belőle kisebb fajtát.Esetleg még megpróbálhatod késleltetni.Ezen az oldalon biztosan találsz valami tpppet. [link] 20/L :)
2015. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
A helyesírási könyvet ne feledd otthon!
2015. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek.:D

Hát tampont még nem nagyon szeretnék használni,mert anyukám ellenzi,mert ő sem szereti.Viszont a citrom már egyszer bejött,majdnem 1 hetet késleltettem úgy,hogy minden nap ettem.Most késleltetni sokat nem szeretném,mert július közepén meg a családomma megyünk nyaralni.

2015. ápr. 16. 15:47
 4/14 anonim válasza:
63%

Tampon...vagy citrom! ;)

Ja és a nyelvtan könyvet tedd be!

2015. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kösz utolsó
2015. ápr. 17. 16:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem is vészes a helyesírásom,nehéz a Magyar nyelv.
2015. ápr. 17. 16:40
 7/14 anonim ***** válasza:
tegyél magad alá egy törölközőt, és úgy nem lesz véres az ágy, de egyébként én is azt ajánlom, hogy még ha anyukád ellenzi is, vegyél egy ob minit, és használd azt
2015. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan. Vigyél magaddal pizsama alsóból 2 db-ot. Legyen nálad elég betét, és tegyél éjszakára a betét fölé egy jó maroknyi vattát is. Így nem lesz probléma. Ha szoktál görcsölni, akkor vigyél magaddal gyógyszert is a meglepetések elkerülése végett.
2015. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

El fogok menni.Igen gyógyszet viszek,meg plusz törölközőt az ágyra,és pizsamát,nagy betétek használok majd,tampont amúgysem lehet estére,de majd még megkérdem anyát nappali tampon ügyben.

2015. máj. 11. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:
már hogy ne lehetne estére...:) természetesen nappa 2-3 óránként feltétlen ki kell cserélni, én 10 éve használok, éjszakára főleg, mert akkor önt el a legjobban, soha semmi bajom nem lett tőle.13 évesen vettem az első OB minit, rá 2-3 hónapra már normalt hazsnáltam, 14 évesen meg simán supert, nem tudom miért stresszelik túl... 11-13 éves koromig a lábam ki nem tettem menzesz alatt, a tampon óta mindn ok!
2015. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!