Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőnemű nőgyógyászok tényleg...

A nőnemű nőgyógyászok tényleg megértőbbek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Fenét,miért lennének megértőbbek?
2015. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, minden kérdés alatt ezt olvasni...

Én speciel még sose voltam nőnél, ezért kérdezem.

2015. ápr. 17. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

A szex is jobb egy nőnek-nővel??? Vagy egy pasinak-pasival?


Ez nem nemi hovatartozás függvénye.

2015. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem férfi orvosom van. Nagyon megerto, valóban átérzi a problémáimat. Szerintem jobban mint a két gyerekes asszisztensnője. Volt szerencsém bunkó, nem törődöm férfi és női nőgyógyászhoz is. Nem nemtől függ ez. Nem kell ahhoz átélni valamit, hogy átérézzük a másik fájdalmát, a fogorvostól sem várom el, hogy legyen túl foghúzáson, fogtömésen stb.
2015. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen, két okből is:

1. általában a nők figyelmesebbek

2. ő is jár nőgyógyászhoz, teljesen át tudja érezni annak minden kellemetlenségét.

2015. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen, feltétlenül azoknak kellene lenniük.

Gondold el, hogy ők személyesen is átélték már a panaszaink nagy részét és valóban a szégyenérzet is ismerős nekik saját tapasztalatból és nem csak elképzelésből.

De hát azért a nők alapból is érzékenyebbek, együttérzőbbek mint férfi társaik, feltehetőleg ezért is itélik váláskor az anyukáknak a kisgyereket és nem az apukáknak.

2015. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem, mégpedig éppen azért, mert ők is átélik.


Eddig akárhány nőhöz mentem, mind sokkal durvábban vizsgált, és mikor szisszentem, akkor leoltott, hogy nem kell hisztizni, mert ő is kibírja.

2015. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak női orvoshoz megyek el,persze utána nézek mit hallani róla és kedvesek,megértőek voltak.Férfinal is voltam de hagyjuk is,még nem voltam járatos meg kikapos csaj sem így beszólogatot.
2015. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én női orvos párti vagyok,de azt mondanám az orvos személyiségétől és nem a nemétől függ,hogy az megértő vagy sem.Nekem női orvos a jobb,így női orvost keresek aki megértő.Akármilyen kedves és jó fej lehet egy férfi orvos én ott feloldódni és nem kellemetlenül érezni magam nem tudom.


Viszont amikor első nőgyógyászati vizsgálatról van szó akkor azt kell nêzni hogy aki éppen oda készül az kinnél,milyen nemű orvosnál érezné magát kevésbbé fusztráltan és úgy keresni jó orvost!

2015. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes itt olvasni azokat a véleményeket, akik azt állítják, hogy a férfiak a megértőbbek és finomabbak.

Feltehetőleg férfiak irogatják ezt, akik itt csorgatják nyálukat a mi problémáinkon. Fogalmuk sem lehet arról, hogy milyen is átélni egy nőgyógyászati vizsgálatot.

Képzeljétek el milyen lenne, ha a kiskorú áldozat mellé a rendőrség, ügyészség is férfiakat rendelne támasznak és nem KIZÁRÓLAG nőket. Na vajon miért? ha nem lennének megértőbbek és kedvesebbek a nők?

Miért irogatják itt az első menstruáló lányok, hogy apjukkal ezt semmiképpen sem akarják megbeszélni? Talán mégiscsak van különbség a nő és a férfi hozáállás között...

Na kb ez a helyzet a női és a férfi nőgyógyászok között is.

2015. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!