Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg úgy ahogy kellene...

Nem jött meg úgy ahogy kellene, ráadásul olyan mennyiségben sem. Mi lehet a bajom? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 12 évesen jött meg először. Sosem volt rendszeres a menstruációm, csak akkor amikor fogamzásgátlót szedtem. Ezt abbahagytam, mert sok elrettentő dolgot olvastam róla. 2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal. Jelenleg gumival védekezünk.

Ezeket azért találtam fontosnak leírni, hogy a terhességet kizárjuk. (remélem)

Az előző hónap végén megjött, 1 hét késéssel. Pontosabban nem vérnek mondható barna folyásom volt annyi ideig amíg a menstruációm szokott tartani. Anyukám azt mondta hogy ez nem baj, ha így jött meg akkor így jött meg. Azonban tegnap megint jelentkezett ez a barna folyás-szerűség. Körül-belül 20 nap telhetett el mióta utoljára megjött, és ezt én annyira kevésnek találom mert sosem jött még meg ilyen hamar. Azaz az sem biztos hogy ez menstruáció. Utána olvastam és mindenhol csak azt találtam hogy ez terhességre utaló jel. A barátommal ebben a hónapban mindig védekeztünk. 1-2 olyan alkalom volt amikor a hév elragadott, egyszer belém dugta a hímvesszőjét (óvszer nélkül) azonban utána ezt sosem folytatjuk így, mindig felkerül az óvszer. Egyszer sem szakadt ki az utóbbi időben.

Mellesleg még annyit, hogy iszonyatosan stresszes vagyok. Most is éppen gyomorgörcsöm van, gondolom emiatt. Jön az érettségi időszak, én is érettségizek, nagyon félek emiatt is. Ráadásul az első gyanús alkalom amikor ez a barna folyás volt ez osztálykirándulás előtt volt, ahova iszonyat hosszú buszút vezetett, ezért is sokat stresszeltem előtte.

Holnap mindenképp elmegyek nőgyászhoz. De addig is szeretnék hallani egy-két hozzászólást, esetleg tanácsot a dologhoz. Nem szeretnénk még kisbabát, még azért elég sok tervem van előtte.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 19. 09:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!