Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok.nagyon durván feher folyasom van.....ilyen nyálkás nem tudom micsoda folyik belollem néha szaga is van....a menstruációm mar majdnem két hónapja késik ...terhes nem vagyok az 100% mit tegyek?? Orvoshoz kell mennem?
2015. ápr. 19. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Volt már közösülésed?
2015. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Voltál már valakivel? Ha igen,akkor nem ártana terhességi tesztet venni. Ha még nem akkor pedig,rengeteg mindentől lehet.
2015. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nem volt meg.....van baratom ujjazott mar meg de attol nem eshetek teherbe ......es mas bajom se lehet tolle ..remelem
2015. ápr. 19. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha mocskos kézzel nyúlt beléd, könnyen kaphattál fertőzést. Ennyi idősen minek kell egyáltalán ilyenekkel foglalkozni?

Menj el gyereknőgyógyászhoz.

2015. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fertőzésed lehet, ezzel el kell menned nőgyógyászatra.
2015. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Es ez befolyásolhatja a menstruaciomat? Es muszály dokihoz mennem? Voltam mar nogyogyasznal de nem ilyen okból.....es egyedul nem akarok menni,anyukám dolgozik es nem hiszem hogy ráér ilyen dolgokra .....most mit csinaljak...a patikában nem kapok ra valamit?
2015. ápr. 19. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezelgetheted magad otthon úgy, h nem tudni, mi a bajod, amivel lehet, h többet ártasz, mint használsz! Beszélj anyukáddal, biztos ráér elmenni veled!
2015. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Es hogy közöljem vele? -anya valami folyik belőlem....vagy hogy ......es ilyenkor milyen vizsgálatokat végeznek?? Megfog nézni alulról vagy ultrahang?
2015. ápr. 19. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Megnéz alulról. Mivel ez a nőgyógyász dolga. De nem kell ettől így kibukni. Mondd anyudnak, hogy alul valami gond van, elképzelhető, hogy fertőzést kaptál. (Mivel azokat WC ülőkéről is el lehet kapni, nem kell kínosan nézelődni, mert nem fog egyből a barátodra gondolni.)
2015. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy gombád van, a gyógyszertárban vehetsz recept nélkül Canesten combit, az egy gombára való általános szer, és ha gombád van, akkor segíteni fog.

Kárt nem okoz, ne flj, legfeljebb nem segít.

Akkor viszont orvoshoz kell majd menned.

2015. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!