Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom késleltetni a...

Hogyan tudom késleltetni a menstruációmat fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Symiciát szedek és szeretném eltolni. Ha beveszem 7 napos szünet nélkül a következő levelet, akkor pecsételő vérzés jelentkezhet, az milyen mértékű?

2015. ápr. 21. 19:47
 1/4 anonim válasza:
Én Elizette -t szedek, annyi volt, hogy kb a bugyim mindig olyan lett volna, ha nincs bent tisztasági betét, de nem az a konkrét folyós "cucc", tényleg inkább csak pecsételgetős :)
2015. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es ez hany napig? vagy milyen gyakran?
2015. ápr. 21. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztató azért van a dobozban, hogy legalább egyszer elolvassuk!


"Mi a teendő, ha késleltetni akarja a menstruációs ciklust?

Annak ellenére, hogy nem ajánlott, késleltetheti a menstruációs ciklust (a megvonásos vérzést), ha a tablettamentes periódus helyett egy új csomag Symicia szedésével folytatja a második csomag végéig. A második csomag szedése alatt előfordulhat pecsételés (vércseppek vagy foltok) vagy áttöréses vérzés. A szokásos 7 napos tablettamentes periódust követően folytassa a következő csomag szedésével.

Kérheti orvosa tanácsát mielőtt eldönti, hogy késleltetni szeretné a menstruációs ciklusát."

2015. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az még egészséges, ha max 5 db-ot veszel be a következő levélből, szünet nélkül. Utána tartasz szünetet, és a következő ciklus azzal az 5 szemmel kevesebb lesz. De nagyon nem egészséges ezt is így bonyolítani. 18L
2015. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!