Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan ember aki szeret...

Van olyan ember aki szeret menstruálni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 23:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És a velejáró fájdalmakat
2015. ápr. 22. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:

A fájdalamakat szerintem senki sem szereti.

Amikor elkezdesz nemi életet élni (de még nem akarsz gyereket), jó érzés=megnyugtató, amikor megjön.

2015. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj és más mellékhatása sincs. Semmi különösebb érzésem nincs vele kapcsolatban, nincs vele bajom, de nem is szeretem, miért szeretném? Azt tudom elképzelni, hogy valaki valamiért akkor extrán nőnek érzi magát és ez neki jólesik. Én nem érzem magam nőnek, androgün vagyok, de amúgysem emiatt érezném magam annak, csak el tudom képzelni, hogy egyesek igen. Oly sokféle ember van, van, aki szeret beteg lenni vagy mártír vagy függő... Szeretni a mensest normálisabb dolog, a fájdalmat szeretni már egy fura mazochizmus.
2015. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott valami. Lehet, hogy valaki vérimádó és azért szereti. Én szeretem a vért, de normálisan, szép és fontos anyag, annyi. De lehet, hogy valaki irtózik a vértől, de olyan neki, mint egy horrorfilm egy félősnek, valahogy izgalmasabb úgy az élete... Ez megint légbőlkapott dolog a részemről, mert én ugye más vagyok, nekem a vér akkor is normális, ha kijön a testből, sokakat valamiért zavar, akkor is, ha nem veszélyezteti az egészséget. Hm.
2015. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max ha várja hogy megjojjon szexuális felelőtlenség miatt. Inkabb menzesz mint terhesség annak aki nem akar babat.
2015. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam ez a nőiesség dolog lehet :) egyébkén azért tettem fel ezt a kérdést mert olvastam h. A férfiak szerint azért jobb férfinek lenni mert nincs havijuk... baromság
2015. ápr. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!