Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérném sürgősen a nők segítség...

Kérném sürgősen a nők segítségét! Mert az orvos nem segít! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Az egyik probléma az lene, hogy a menstruációm nem a legjobb mostanság!!! Márciusban 24 megjött normálisan, most április 16-án jött ilyen barnás rózsaszín tartott 1 hétig a betét nem lett olyan csak ha WC-re mentem akkor a papír lett olyan, vagy ha fürödtem!!! A mai nap április 23 van és mikor mentem fürdeni ilyen kocsonyás fehéres átlátszó jött szaga az hála nincs!!! Mi lehet ez ha ti túdtok valamit, hogy mi ez kérlek írjatok aggódom!!! A dokit hívtam elpanaszoltam de rá se figyelt, hogy mit mondok mert ő most nyaral 😢😢😢😢😢

2015. ápr. 23. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24 bocs, hogy nem írtam le!!!
2015. ápr. 23. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha most nyaral, akkor menjél másik orvoshoz.

Mindenképpen kell egy kivizsgálás, mert az össze-vissza menstruáció utalhat valami bajra.

Persze ha még nem állt be, akkor előfordul ilyen.

2015. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig normális volt erős görcsökkel 6 napig tartott!!! És azért is vagyok elkeseredve mert a férjemmel babát szeretnénk!!! Én először azt gondoltam, hogy lehet baba lesz!!!
2015. ápr. 23. 11:42
 5/7 Passiflora ***** válasza:

"és mikor mentem fürdeni ilyen kocsonyás fehéres átlátszó jött szaga az hála nincs"


Ha a kocsonyásat úgy érted, hogy tojásfehérjéhez hasonló állagú, nyúlékony (az ujjaid között szétnyújtható), üvegszerűen áttetsző, sikamlós váladék, akkor az a méhnyakváladék, ami a peteérést megelőzően termelődik bővebb mennyiségben.


A tüszőérés egyik legmegbízhatóbb jele, hívják termékenységi váladéknak is, mert az a szerepe, hogy elősegítse, meggyorsítsa a hímivarsejtek méhbe történő átjutását a savas pH-jú hüvelyből, ahol csak viszonylag rövid ideig életképesek a számukra barátságtalan viszonyok miatt.


Korábban nem tapasztaltál még ilyet?

2015. ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De csak, hogy ez nem olyan tojás fehérje szerü. A fentiek alapján ahogy leírtam volt olyan barnás rózsaszín valami ez elmúlt jött útána az a kocsonya állagú valami!! A tojás fehérje álag április 8.-án volt kb de nekem sajna 16.-ÁN jött az a barna a menzesz helyett ami 24.-én kellet volna rendes vérnek de nem jött!!!
2015. ápr. 25. 01:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A dokim, akihez járok, mindig válaszol emailban is, ha kérdezek. Nekem is van néha rózsaszín a papíron, a betéten meg már semmi. Azt írta középidőben az ovuláció okozhatja, mensi előtti napokban a progeszteron szint csökkenése. Igaz, engem ismer kívül-belül, hogy nincs-e más bajom, mert idén január 16-án műtött, és gyakran megyek hozzá. Hol kellene másik doki, hol laksz?
2015. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!