Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet több a folyásom?

Mitől lehet több a folyásom?

Figyelt kérdés

Bocsi, de hosszú lesz és, hát nem tudom virágnyelven úgy megfogalmazni, hogy tényleg érthető legyen.

A lényeg az, hogy egy ideje erősebb folyásom van.A színe az opálostól a sima fehérig megy, szaga nincs.

A mennyiség meg igazából....szóval elnézést, de kb olyan, mint amikor a barátom bennem megy el és utána kifolyik az anyag.

Nem érzek fájdalmat, sem viszketést. Nincsen semmi "furcsa" szag.

Sajnos hajlamos vagyok a hólyaghurutra, felfázásra, vesegyulladásra ezek miatt pedig defőképp figyelek, hogy minden rendben legyen odalent.Rendesen fürdök, intim mosakodót használok már inkább, mert még az is eszembe jutott, hogy a tusfürdő okoz valami irritációt.

Igazából nem okoz problémát semmiben, de engem borzasztóan zavar, ez a dolog és nagyon szégyenlem. Félek, hogy esetleg a barátom észre veszi.


Szerintetek mi lehet a baj? Vagy valakinek volt már ilyen problémája?

Köszönöm annak aki tud segíteni



2015. ápr. 29. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Gomba nem hiszem, mert az nagyon viszket, és bő folyással jár, bár szagtalan. A bakteriális fertőzésnek vannak olyan tünetei amit leírtál. Nem kell szégyellned, egyszerűen mondd azt a barátodnak, hogy kiccit felfáztál, ezért van ilyen gondod. Meg fogja érteni hidd el. Szerintem ezzel menj el orvoshoz. Gombánál magd is ki tudod kezelni, de ez nem az szerintem, legalábbis a tünetek nem arra utalnak. Jobbulást kívánok!
2015. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!