Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj mindkét mellem?...

Mitől fáj mindkét mellem? Lehetséges hogy még nől? 15 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Nekem alapvetőleg menzesz előtt szokott 3-4 nappal fájni a mellem, de a menzeszem csak 15. -e körül fog csak meg jönni. és most még csak augusztus 28. -a van. Előzőleg is így volt hogy jóval a menzeszem előtt kezdett el fájni a mellem. mitől lehet?
2008. aug. 28. 18:42
 1/9 anonim válasza:
100%
Biztos hogy nő és azért fáj olykor. Ez nem kortól függ vannak olyan emberek akiknek 20 évesen is nő a mellük. Ne aggódj.
2008. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
De lehet attól is hogy hamarosan meg fog jönni.
2008. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A hőmérséklet is 14 nap utáni állapotot mutatja, lehet a melled is akkor a legérzékenyebb.
2008. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem minden menzesz előtt szokott fájni a mellem ezt le is írtam. De ennyire hamar nem szokott kb 17 nappal előtte. Nekem általában 2-3 max 4 nappal előtte fájt eddig de most ez a túl hamari fájás már másodszorra fordul elő mert előzőleg is ez volt. Tesztet csináltam 2 héttel ezelőtt az negatív lett. Meg hát védekeztünk is és ezen felül meg nem is bennem ment el mármint a gumiba nem élvezett bele egyetlen egyszer sem a barátom. Már másfél éves kapcsolatban vagyok benne és mindössze 4 hónapja élünk szexuális életet. nemsokára töltöm be a 16-ot. csak aggaszt hogy most miért csinálja ezt a testem. az előző menzeszem mennyisége elég kevés is volt. ez is aggaszt már várom hogy megjöjjön normálisan.
2008. aug. 28. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem még nő,ebben a korban még növöget.és még egy ideig még el nem éri a maradandó méretét.tudom kicsit kellemetlen,de szép...
2008. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete teszteltél,akkor biztos ami biztos tesztelj egy újat,hátha baba miatt fáj a cicid.
2008. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nő, meg még jó darabig fog is!Nekem is kb 20 éves koromig nőtt, addig rendszeresen fájdogált. A menzesszel ugyan ez a táma...változik, amíg be nem áll. Akár hónapokra is kimaradhat, ilyenkor még semmi sem furcsa! Nekem az elmúlt két évben állt be, pedig már rég szedek foggátlót (kb 6 éve).Azért, ha már szexuális életet folytattok figyelj nagyon oda!Az is jó, ha utána rögtön tusolsz egyet, kicsit kimosod magad, meg fel is frissülsz!Ha bármiben bizonytalan vagy, keresd fel az orvosod!(Mert ugye, ezek szerint kell legyen!Hidd el, az eészség mindennél fontosabb!)
2008. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem odaírni, hogy 23 vagyok.
2008. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Mindig nagyon szoktunk figyelni a védekezésre még annyira is hogy a barátom még a gumiba sem élvez bele. a gumit leellenőrizzük mindig (bár eleinte ellenőriztük aztán kimaradtak időszakok és most újból ellenőrizzük de egyszer sem ment el még úgymond bennem gumival. Gumi nélkül meg persze nem csináljuk ;) Mégegyszer nagyon köszönöm a válaszokat :)
2008. aug. 30. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!