Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A tisztasági betét állandó használata tényleg elősegíti a fehér folyást? Ilyenkor mi a teendő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tisztaság, egészség, , probléma, felnőtt, betét

2015. máj. 1. 10:04  Privát üzenet  

A válaszok

Személyfüggő. Nekem például nem mindig, de ha nem muszáj inkább nem használok betétet, mert nem tartom egészségesnek az állandó használatát.

Szerintem, ha tudod, hogy attól van folyásod, akkor próbálj meg leszokni a használatáról, vagy cseréld gyakrabban. Ha más áll a dolog hátterében, akkor lehet, hogy érdemes lenne felkeresned az orvosodat, biztos, ami biztos.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. máj. 1. 10:17 Privát üzenet

Nekem csak az illatosított tisztasági betétek okoztak problémát.

A "sima" teljesen jól funkciónál. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. máj. 1. 10:40 Privát üzenet
Nekem nem.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. máj. 2. 18:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az "állandó" fülbevaló berakása elött mi a teendő?
Ha én közmunkán vagyok egy adott kerületben és megváltozik az állandó lakcímem abban az esetben mi a teendő? (Többi lent)
Amennyiben nem az állandó lakcímem körzetében szeretnék szavazni április 6-án, mi a teendő?
Állandó felfázás, mi ilyenkor a teendő?
A tp-linkes routeren mit jelent az ilyen "csillag" jel? És ha annak nem állandó a fénye, mi a teendő?
Lábamon állandó jelleggel kék-zöld foltok jelennek meg, mintha ütésből származna, gondolom az ereim pattanhatnak el, nem visszeresek a lábaim, csak egy-két helyen van egy-egy kis...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!