Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet ez? (lent)

Miért lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

2 évig ki volt maradva a menzeszem, most állt vissza és 3szor jött meg kb 16-18 napos rövid ciklusokkal eddig

és ez alatt az idő alatt feljött rám vagy 4 kilo. Lehet, hogy a női hormonok miatt? nem eszek sokat és viszonylag egészségesen. Van néhány nap amikor édességet. A testzyarom most 19-20% körül lehet, de nekem ez már nem nagyon tetszik. A súlyom nem nagy, de sose volt az alkatilag kevesebb (174 cm 55 kg). Sokkal jobban éreztem magam vékonyabban és mikor nem volt menzeszem, és hormon ingadozásaim. Figyeljek jobban oda a kajára? vagy ezt nem lehet úgy beállítani, hogy jól is érezze magát a testem, de ne is legyek dagad? 15-16% testzsírral néztem ki jól.Heti 3 küzdősport edzés meg van.mit tehetnék? Így nagyon nehéz normálisan csinálni a dolgokat.



2015. máj. 2. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak varni kell amig beall, addig semmit nem tehetsz max annyit hogy nem stresszelsz. Ilyenkor a hizas teljesen termeszetes.
2015. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de le fog menni, vagy ami feljött az ott is marad? :S
2015. máj. 3. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!