Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy hete késik a menstruác...

Már egy hete késik a menstruációm, és az aktus után 14. napon csináltam terhességi tesztet de negatív lett, lehetek terhes? ( többi lent)

Figyelt kérdés
majd rá 2 nap múlva is csináltam de az is negatív lett akkor volt a 2. nap hogy nem jött meg, mostanra már a mellem is nagyon érzékeny, szerintetek van esély a terhességre? Próbáljak meg még egy tesztet?

2015. máj. 5. 21:19
 1/7 paradicsom31 ***** válasza:
100%
Tesztet érdemes csinálni néha, bár nem hiszem, hogy terhes vagy. Nekem általában 30 naposak a ciklusom, ám 2 hónapja 42 naposak. 12 napokat késik. Ha rendesen védekeztek, és negatív a teszt, akkor nem lehet baba a dologban.
2015. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. A védekezés úgy volt hogy azelőtt vette fel az óvszert mielőtt elment volna...
2015. máj. 6. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2015. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 paradicsom31 ***** válasza:

Addig gumi nélkül történt az aktus? Mert akkor lehet teherbe ejtett. Bár 2 negatív teszt elég meggyőző tud lenni, mindenesetre csinálj még 2-t, 2 különbözőt. Ha továbbra sem jön meg, menj el a nőgyógyászhoz.

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2015. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 28 éves vagyok,a barátommal már 5 éve vagyunk együtt :)
2015. máj. 7. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de a net tele van témába vágó szakmai oldalakkal a témában. Ennyi idősen azért ilyenekkel már illene tisztában lenni, ahogy a felelős szexualitással is...

Sosem fogom megérteni, miért egyszerűbb ide regisztrálni, feltenni egy kérdést, majd várni az egyébként többnyire laikus civilek válaszát, mint a google-ban rákeresni a téged érdeklő témára és regisztráció nélkül (tehát feleennyi energiával) találnál szakértő válaszokat.

Ezt már sokszor, sokaktól megkérdeztem. Ha egyszer végre valaki elgondolkodik ezen a sértődés helyett, akkor már nem volt hiábavaló.

2015. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező ?
2015. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!