Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák. Milyen alternatív...

Mellrák. Milyen alternatív módon gyógyult meg, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyet ?

2015. máj. 6. 07:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Óva intelek !!!!! Ne az alternatív módokra hagyatkozz ,hanem fogadd el az orvosok nyújtotta segítséget !!! Volt egy ismerősöm ,akinél szintén mellràkot diagnosztizàltak .Elutasította az orvosok àltal nyújtott segítséget ,pedig akkor még nem volt előrehaladott az àllapota !ő is azt hangoztatta ,az alternatív gyógymódban hisz . Hiàba bízott ,a betegség legyűrte ... 1,5 hónapja halt meg 37 évesen 😞 ...

Bízz az orvosokban !

2015. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
8%

Bízz a betegségiparban, mert meghalt egy rákos aki nem bízott bennük. Meg rohadt sokan meghaltak még, akik szintén bíztak bennük. Komoly érvek.


Nem tudom, én ketogéneznék (ebből is paleót) ha rákbeteg lennék.


[link]


[link]


Ebből is a paleós verziót. Magyarul

[link]


Mellette megadózis vitamin persze (c-d vitaminok, d-vitaminhoz magnézium és k2)

2015. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Én pedig szigorú szankciókat hoznék minden kuruzsló ellen, aki arra biztat betegeket, hogy utasítsák el az orvosi segítséget, és tudományosan megalapozatlan alternatív "gyógymód"-okkal kezeltessék magukat. Ez gyilkosság, annak is minősített esete a szememben, amiért minimum 10 éves, letöltendő börtönt és teljes vagyonelkobzást adnék.
2015. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Alternatív módszert én csak kiegészítésként (!)alkalmaznék,orvosi felügyelet és jóvàhagyàs nélkül egyikbe sem vàgnék bele .Az alternatív dolgokhoz hatalmas akaraterő kell,nagyon kemény méregtelenítésekkel ,injekciókkal jàr ... Ezek nem feltétlenül tesznek jót egy beteg embernek ,főleg ha mondjuk fizikailag is gyenge .
2015. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondom ,elutasítani az ovosi segítséget felelőtlenség ,s majdhogynem öngyilkossàg ....
2015. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
18%

Én is ezt mondom, akik súlyos bűnt követnek el a kuruzslással, azok már morális öngyilkosságba estek.


Tehát a betegségipar, az onkológia kuruzsló orvosai egy helyre valók.. nyilván a halálbüntetés senkinek sem okoz örömet, én sem szívesen támogatnám. De néha muszáj, ha elfogadjuk, hogy az emberek átverése, a betegségeken való nyerészkedés bűn, akkor mind az orvostársadalmat mind az 'alternatív orvoslást gyakorlókat' meg kellene ritkítani. A büntetés, szelektálás előnyeit kell nézni, a hagyományos orvosi kezeléssel ártanak rengeteg betegnek, gondolom a megfelelő büntetésekkel ennek véget lehet vetni (dehogy lehet, a rákipar igen jövedelmező)

2015. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, bocs, de ez párját ritkító baromság volt, amit írtál.


A gyerekkori leukémia pl. ma már 80-90%-ban gyógyítható, köszönhetően az orvosoknak és a gyógyszeripari kutatásoknak. Ez csak egy példa a sok közül. Valóban nem találták még meg a rák általános ellenszerét, viszont a 20-30 évvel ezelőtti adatokhoz képest jelentősen javultak a túlélési esélyek, rengeteg ingyenes rákszűrő program van (itthon is), más kérdés, hogy nálunk még nincsen bent az emberek egészségügyi kultúrájában, hogy ezekre eljárjanak (tisztelet a viszonylag kevés kivételnek.) Dollármilliárdokat költenek a rákellenes szerek kutatására, amelyeket egyébként szigorúan szabályozott körülmények között vizsgálnak hatékonyság+mellékhatások tekintetében.

Amit az orvosokról írtál, arra inkább nem is reagálok, csak azt kérem, hogy ha neadj'isten neked ilyen problémád lesz, fordulj bátran azokhoz, akikben megbízol. Kíváncsi lennék, hogy döntenél.

2015. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
79%

45%-os féleszű! Tudod az orvosok által alkalmazott kezelési eljárásokat VIZSGÁLTÁK, megfelelő klinikai vizsgálatokkal BEBIZONYÍTOTTÁK, hogy többet érnek, mint a placebo. Hogy nem 100%-os? Tény, de senki se mondta. De több az esélye az embernek, mint ha csak vár a halálára, vagy ilyen idióta kuruzslással próbálja meg kezelni magát.

Barátom nagymamája mellrákos volt. Pontosan azt csinálta, amit az orvosok mondtak (műtét, kemó), és köszöni szépen, már tökéletesen van! Lekopogom, remélem így is marad.

2015. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
16%

7.-es, nyugalom, én is butaságnak tarom a te hitedet, írásodat, legalábbis amit látok belőle.


Egy-egy pozitív eredménnyel nem lehet valamit rögtön pozitívnak beállítani. A gyerekkori leukémia kezelése pont egy pozitív példa. 1 példa, a rengeteg rossz mellé (de akad más pozitív példa is, mindenki tudja. de vajon a rossz példákkal mennyire vannak tisztában?)


A rákszűrő programok? Mármint az összességében káros szűrőprogramokra gondolsz? Mert azokat elég nehéz pozitívumként értelmezni, pl. a mammográfiát, ha már mellrák a kérdés.


Dollármilliárdokat költenek, meg nyernek is. Hiszen legnagyobbrészt az egész a pénzről szól, valóban.


A szigorúan szabályozott kutatásokat az orvos'tudományban' inkább hagyjuk.. van akit el lehet ringatni mesékkel, de itt, most ez teljesen felesleges :)


"Amit az orvosokról írtál, arra inkább nem is reagálok"


Bocsánat, de én a sarlatánokról írtam! Az, hogy valakinek néhány ember (egy oktatási intézmény) egy papírt adott és formálisan orvos, az nem mentesít semmilyen bűn alól. A sarlatán orvos ugyanúgy sarlatán marad mint a sarlatán természetgyógyász :)


"Kíváncsi lennék, hogy döntenél."


Nem kemóznék. 2 oknál fogva. 1részt, nem tartom gyógymódnak (ketogén étrendre váltanék, megadózisban ennék vitaminokat)

Másrészt, én nem ragaszkodom az életemhez mindenáron. Nem félelem vezérel, nem esem kétségbe és hozok félelem alapú rossz döntéseket csak azért, mert a rák alapvetően halálos betegség lenne. A kemó is nagy eséllyel halálos, persze ez az alapbetegség tekintetében nem is meglepő. Egyiktől sem kell félni, a kemóval szemben erkölcsi és egészségügyi előítéleteim vannak (gyógyszerlobbi + sejtméreg a kettő, tömören fogalmazva)


8. te szerencsétlen, ha én féleszű vagyok akkor mi vagy? :)


Kérlek, meséld el milyen módon vizsgálták az orvosok által eljárásokat.. Irreleváns, hogy te bárkinek elhiszel bármit, ettől még nem lesz jó vagy hiteles (legalábbis nem mindenkinek a szemében).


Megfelelő klinikai KAMU.


Kuruzslás, az kb. a hagyományos kemós rákkezelés.


De várj, nekem is lenne egy klinikai kutatásom. Jelentkezzél, kapol csokit, benne vagy? Megnézzük ha én pofozok akkor az gyógyítja-e a te állapotodat. Szerintem jobb ember leszel tőle, persze ez csak egy teória, bizonyítsuk be :D

Ja, és ha megfelelően manipuláljuk az eredményeket, akkor be tudjuk bizonyítani azt is, hogy igazam van. Pénz kérdése. Ennyit a tesztjeidről, a klinikai kísérleteidről. VALLÁS.


Én is remélem, hogy barátod édesanyja meggyógyult. Szerencsés volt, nagyon.

2015. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Történetesen tisztában vagyok az új gyógyszerek bevezetésére előírt protokollokkal. Számos olyan, egyébként hatásos gyógyszer van, amit nem törzskönyveztek, vagy visszavontak a forgalmazásból, mert NÉHÁNY esetben súlyos mellékhatásokat találtak.


A rák kapcsán: egy jelenleg gyógyíthatatlan betegségcsoportról beszélünk, ahol azt tartod rossz példának, hogy sokan belehalnak. Nem érzed, mi a probléma ezzel a kijelentéssel?

Kétségtelen, hogy a kemoterápiák többsége rosszullétet

okoz, viszont rengeteg beteg plusz időt kap a kezeléssel. A paleo meg az egyéb divatos marhaság mögött milyen vizsgálati eredmények vannak? Milyen a túlélési ráta? Milyen "papír" alapján írja elő ezt bárki a rákos betegnek?


A gyógyszeripar valóban profitorientált, mint bármelyik másik iparág. Tüntess azért, hogy finanszírozzák állami pénzből a kutatásokat, és adják a gyógyszereket bekerülési áron, aztán nézd meg, mi lesz az eredmény. Amúgy ha csak a saját kertedben termelt élelmiszert eszel, akkor is nyereséget termelsz valakinek, pl. a vetőmag-forgalmazóknak. Sz@r ügy, de ez van.

2015. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!