Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél napig rendes mensi,...

Másfél napig rendes mensi, aztán barnázás, homályos látás? MI VAN VELEM?

Figyelt kérdés
Tegnap a 28.napra (időre) megjött, rendesen meg is volt egészen ma reggelig. Most azt vettem észre hogy csak barnázok. Nem rég elhomályosult elöttem minden. Mindent zölden, narancssárgán láttam egy jóideig, nagyon megijedtem. Mi történik velem??
2015. máj. 7. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szedsz fogamzás gátlót?
2015. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert rajta vagyunk a gyerek teman (elotte se szedtem)
2015. máj. 7. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet! hülyén hangzik de lehet hogy azért mentél át barnázásba de ez csak egy tipp, ha negatív és marad a rosszullét akkor meg irány a doki (ha pozi és rosszul vagy akkor is)

de pl nekem nem mindig egyforma a mensesem ill. idővel változott pl a kamaszkorihoz képes és még nem szültem (tehát nem emiatt változott) és nem is fogigátló miatt változott.

2015. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam csinalok tesztet, de csak vmi gagyi van itthon es az lehet h ilyen koran nem mutatna semmit. Meg hat semmi tunetem nincs. Na mindegy, varok egy kicsit aztan ha holnap is ez van akkor reggel tesztelek
2015. máj. 7. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
mi az a gagyi? nem mindig a 3000 Ft-os digitális a tuti! majd írd meg az eredményt!
2015. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sensan (azt hiszem 25ös érzékenységű). Rendben majd megírom ha reggelig nincs változás és megcsináltam :)
2015. máj. 7. 13:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm most megint rendes mensi... Ugyhogy nem tesztelek :/
2015. máj. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!