Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez jelen esetben normális?

Ez jelen esetben normális?

Figyelt kérdés
Megvolt a menstruációm rendes időben. Következő héten együtt voltunk a párommal, de kiszakadt az óvszer és bár rögtön észrevettük, másnap írattam fel 72órás tabit amit be is vettem rögtön. Legközelebb 05.12-én kellene jönnie a havimnak, viszont nekem megjött 05.01-én valószínűleg a tabi miatt ugye. Ez negyedikéig tartott, ezzel nincs is baj, olvastam hogy előbbre vagy későbbre hozza a menstruációt. Nem egészen megszokott volt viszont, mert nagyon "darabos' volt a vérzésem, amilyen nem szokott. Most már 05.08 van és ugye már 5. napja hogy vége a mensinek, de néha még mindig van ilyen halvány rózsaszínes darabos folyás. Nagyon kis mennyiségben, de ez normális? Nem tapasztaltam még ilyet sosem eddig.

2015. máj. 8. 12:13
 1/5 Aker *910945* válasza:
Hát normálisnak nem mondhaó, viszont jelen esetben az mivel ez a tabletta eléggé felborítja a hormon háztartásodat.Szerintem ha ez a köztes vérzés még 1-2 hétig fenn áll. fordulj az orvosodhoz.
2015. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vérzésem nincs abszolút, csak wc-zés után látom a papíron h enyhén darabos folyásom van. De a vérzés már megszánt teljesen, illetve barnázás is.
2015. máj. 8. 17:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Amint fent írtam, a rendes havi vérzésnek 12-én kell megjönnie. És ma napra pontosan 12-én reggel megjött. Elméletileg ugye ekkor is kellett volna, de nekem alig két hete is volt egy 4-5 napos köztes vérzés. Ez így most rendben van akkor? Vagy nem kellett volna még egyszer mejönnie?
2015. máj. 12. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:

hát kérdezd meg a dokit, mert ezt így senki sem fogja neked innen megmondani. szerintem az egészben a furcsa, hogy rendes időben is megjött a menstruációd. mivel a tabletta kihajtja belőled a petesejtet, tehát nem lett volna ideje megérni megint időre.

egyébként az ilyen tabi az óriási hormonadag, nem csoda, hogyha nem jól viseli a szervezeted.

2015. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van időpontom, másfél hét múlva... előbb nem tud fogadni azt mondta az asszisztens. Csak addig meg ideges vagyok ugye...én úgy gondolom h terhesség esélye szinte semmi (tudom semmi nem 100 a tabi sem...) De mensi utáni héten voltunk együtt,fél nap telt el és vettem is be tabit szal...
2015. máj. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!