Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ciki mások előtt...

Szerintetek ciki mások előtt tampont cserélni, vagy természetes? Több lenn.16/l

Figyelt kérdés
Közös zuhanyzóra gondolok, vagy iskolai úszás után közös öltözőre. Vannak osztálytársaim, akik nem problémáznak ezen, simán megcsinálják,de nekem egy kicsit furcsa, ők meg azt mondják, hogy természetes.

2015. máj. 15. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Miért lenne "ciki"? Minden lány menstruál, és bizony senki sem hord egy betétet/tampont 3-7 napon keresztül...

Átázni ciki, nem kicserélni.

2015. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
WC nincs? Nem szokás mások előtt cserélni, hanem bemenni a WC-be.
2015. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony hogy ciki! A fenék törlése is természetes, de remélhetőleg nem más elött teszi még a gátlástalanabbja sem.

Tessék a WC-ben cserélni!

2015. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
WC-nek minden fele képpen kéne lenni egy uszodába. Vagy te Gyere ki a tusolobol a Legkésőbb / ha kijött mindenki Menj vissza es ott cserelj. Remélem érted ahogy irtam.
2015. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem természetes más előtt kicserélni!!!


Kicserélni a wc-ben a wc fölött (felette guggulsz)szokták,hiszen ahogyan kicseréled akár a betétet,tampont a vér ki is cseppenhet,már milyen undorító lenn ha a vér lecseppenne valahivá.


Minden öltözőbe van wc ott szokás ezt kicserélni..



Furák ezek a lányok.

2015. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valahová.


Közös zuhanyzóba,úszodai öltözőben,kolesz zuhanyzójában is van wc ahol ezeket el tudja végezni.

2015. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy paréjság szerintem. Nyilván természetes odaszarni az asztalra is akkor... Meg kezdem érteni, miért természetes az is, hogy csak úgy csomagolás nélkül közszemlére tegyük a használt tampont, betétet is...

Értem én, hogy természetes dolog a mensi, nincs is azzal semmi baj, nem kell tabuként kezelni, de azért valami határt húzzunk már, a fene se kíváncsi mások ilyen jellegű tevékenységére.

2015. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes, egyáltalán. Miért nem a vécébe mennek????? gondolom -remélem- szarni se szoktak mások előtt...
2015. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon ciki. Mi van ha lecsöppen? Vagy akkor legalább tartsátok egymásnak a törölközőt. Legalább ne lássák. Me nincs valami kellemes szaga. Képzelem ha minden lány egyszerre csinálja. Menj ki a wc-re. Ne utánozd a többiek rossz szokását.
2015. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán, honnan jön ez a marhaság, hogy mások előtt tampont cseréltek??? kakilni is együtt szoktatok? netán szexelni is?
2015. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!