Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 het mulva megyek kozmetikush...

1 het mulva megyek kozmetikushoz, bikinovonalra is. Le kell venni a bugyit? Illetve csak a szemeremdomb tartozik bele vagy az also resz is? (Ami a comb belso reszenel van)

Figyelt kérdés
Es mennyire faj? Nagyon felek most megyek elosszor.

2015. máj. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell levenni csak félrehúzni. Az alsórész nem tartozik bele. Én mondjuk magamnak csinálom, gyorsabb mint kozmetikusnál és olcsóbb is.
2015. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusomnál nem kell levenni, elég ha félrehúzod. Ő a belső combot is szedi elől.


Érdemes olyan bugyiban menni ami mellett könnyen tud dolgozni, a tanga jó erre. És egy olyan darabot válassz amit nem sajnálsz, mert előfordulhat, hogy gyantás lesz.


Az, hogy mennyire fáj a fájdalomküszöbödtől függ.

2015. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell levetni,csak férehúzni.


Én is magam borotvával csinálom.Ez intim do!og,nem díjaznám hogy más ott nyúlkáljon.És bizony ott eléggé fáj a gyantázás.

2015. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én le szoktam venni a bugyit mert úgy fér hozzá jobban.A szeméremdombot és az alsó részt is meg csinálja nekem.Eleinte kellemetlen volt de akkor sem fájt,mostanra már megszoktam és észre sem veszem..
2015. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!