Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6hetesKONTROLL?

6hetesKONTROLL?

Figyelt kérdés
Baj, hogyha nem mentem még vissza 6 hetes kontrollra, mert volt idöpontom, csak a kicsinek azon a napon csipö és hasi uh. -ja volt inkább öt vittem. Dec 30-án szültem de amugyis április 14-re adtak idöpontot ( SZÓVAL NEM IS ÉRTEM MIÉRT HIVJÁK 6 HETES KONTROLLNAK HA NEKEM RÁ 4 HÓNAPRA ADTAK IDÖPONTOT) de jövöhéten kérek, idöpontot és megyek, csak kérdezem, hogy nem-e baj.

2015. máj. 16. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A kontroll arra való, hogy ellenőrizzék, hogy a belső szerveid rendben vannak-e, a varratod (ha van) szépen gyógyult-e, vagy esetleg van valami kóros elváltozás. Nem mellesleg a fogamzásgátlást is ilyenkor szokták megbeszélni. De a kérdésedre válaszolva, nem, nem baj, mindenki a saját életéért, egészségéért felelős, a Te tested, nem az orvosé, viszont, ha ne adj'Isten valami gond van, csak magadat hibáztathatod. (De ha nem volt semmi panaszod, akkor nagy eséllyel megúsztad :D) De azért a következő gyereknél menj el időben :D (Csak zárójelben, ha április 14-re volt időpontod a gyerekkel, miért nem mondtad, hogy adjanak 15-re Neked, és akkor most nem kéne aggódnod.)
2015. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!