Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után nagyon begörcsölt a...

Szex után nagyon begörcsölt a petefészkem, és a méhem. Mitől?

Figyelt kérdés
Análisan egy kicsi vibrátorral izgatott, a pénisze a hüvelyemben volt. Semmi gond nem volt, de utána az egész alhasam annyira begörcsölt, hogy sírva fakadtam a fájdalomtól. Mintha késsel szurkáltak volna belülről.. Most reggel még mindig érzem, mintha az egész alhasamban egy követ cipelnék. Nem tudom mi lehet.
2008. aug. 30. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám,sztem vmi betegség jele ez,de kiváncsi vok a többiek véleményére.

Elég kellemetlen,de nekem nem tart reggelig csak pár percig de az is fájdalmas nagyon.

Remélem tud valaki válaszolni erre a kérdésre!!!

2008. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám!Plusz nekem még sex utáni vérzés is!

Én voltam orvosnál és "kórosan elváltozott hámsejt"-et,rák megelözö állapotot talált amivel megmütöttek ami azután úgyanúgy ott volt és a mai napig kezelésre,mütétre szorulnánk csak családi oko miatt nem tudtam visszamenni még!


Pl tegnap szinte én is sirtam és nekem még másnap reggel is nagyon fájt!!!


Szerintem menjetek el orvoshoz!És nem ijesztgetni akarok mert kihangsúlyozom ez NEM RÁK és nem feltétlen alakul ki rák de feltétlen kezelni kell!


Még annyit mondanánk a barátnömet ugyanilyen tünetekkel kezelik még mindig és ugyanaz a baja mint nekem!

2008. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt keverés? Seggből hüvelybe? Mert azt nem ajánlják.
2008. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem kevertük, erre ügyelünk.

Kb. fél éve voltam rákszűrésen ott minden rendben volt, és 2 hónapja csinált belső UH-t a dokim, mert a mensim az utóbbi pár hónapban nem normális, de mindent rendben talált...De elmegyek megint, ugyis kell fogamzásgátlót íratnom...de több, mint 1 hónapos ez előjegyzés:(

2008. aug. 31. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!