Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne elérni, hogy...

Hogy lehetne elérni, hogy hétfőre (szinte) teljesen elmúljon? (Menstruáció)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, de még mindig nagyon rendszertelen. Általában erős a vérzés és sokáig tart. A legdurvább az első 2 napon szokott lenni.

Tegnap délelőtt jött meg, késő délutántól már erős volt, valószínűleg még ma is az lesz. Viszont még utána is elég kellemetlen és éjszakai betétet használok. (A tampont próbáltam de még a minit sem bírom)

Hogyan lehetne hétfőig (szinte) teljesen megszűntetni?! Nagyon fontos, 5 napra megyünk osztálykirándulásra, életem buliját kellene kihagynom a menstruáció miatt.

Kalciumos pezsgőtablettát iszom, meg citromos vizet, és majd csinálok ilyen vérzéscsillapító teát amit a nőgyógyász ajánlott, és van is itthon, de meg kell keresnem. Egyéb ötletetek van?! SOS



2015. máj. 30. 11:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és szedek C vitamint, az igaz hogyha nagyon sokat beveszek, 2 nap alatt elmúlik?

(Igen tudom nem valami egészséges mert felborul a körforgás stb.., de egyszeri alkalom lenne)

2015. máj. 30. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kívül nem nagyon tudsz mit csinálni, de a 4. napon is erős? Mert ezek szerint ma van a 2.nap és akkor holnap 3. nap és hétfő a 4. nap. Az is erős szokott lenni?
2015. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor már nem annyira, de még mindig elég kellemetlen, viszont úgy néz ki, hatnak amiket csinálok.
2015. máj. 30. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az értelmes választ, zöld kéz ment.
2015. máj. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!