Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudom elérni, hogy indok...

Hogy tudom elérni, hogy indok nélkül eltávolítsák a méhem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Magánklinikán 700 ezer, arra nincs pénzem.
2015. jún. 2. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami indok mindenképpen kell. Volt egy ilyen ismerősöm, neki pszichológiai szakvélemény kellett, az ő indoka az volt, hogy ő lelkileg semlegesnemű és zavarja az ilyen női dolog. Többet nem tudok.
2015. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elég indok lenne, hogy 2x estem teherbe védekezés mellett, és hogy 3 gyerekem van 24 éves létemre? És feszélyez az egész, nincs egy nyugodt percem, folyton arra gondolok mi lesz ha terhes leszek.
2015. jún. 2. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 élő gyerekkel lehetőséged van elköttetni magad. A méh eltávolítás 24 évesen nagyon gáz.
2015. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy a TB nem fog fizetni egy ilyen műtétet, ami azért kockázatos is. A helyedben átgondolnám ezt a dolgot. Mi lenne, ha duplán védekeznétek? Óvszer+tabletta? Vagy megkérdezni egy nőgyógyászt, hogy mi lenne a helyes döntés részedről.
2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 gyerek után megcsinálják a petevezeték elkötését úgy tudom. Kérdezz rá a nőgyógyászodnál!
2015. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem vagy ép!


A méheltávolítás NEM fogamzásgátlási célt szolgál!

Vagy ha úgy vesszük... a méheltávolításon átesett ismerősöm soha nem szexel. Egyszerűen azért, mert brutálisan fáj neki.

A hüvely ilyenkor előreesik, ha a petefészket is eltávolítják, akkor a hormonális "rásegítés" = síkosítás...stb. is megszűnik...


Kérheted viszont az elköttetésedet 0 gyerekkel is, akár 18 évesen. Nincs már semmilyen megkötés.

2015. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az elkötés regenerálódhat, én meg nem vállalok be egy újab gyereket vagy egy abortuszt.


Nem vagyok ép??? Nem kértem a véleményed!


Óvszer kényelmetlen, minek szexeljek ha nem jó?


Ha a méheltávolításból gondok lennének, pl az említett hüvely előreesés, azzal plasztikával lehet segíteni.

2015. jún. 3. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!