Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani vény nélkül...

Tudnátok ajánlani vény nélkül kapható krémet hüvelyviszketés ellen?

Figyelt kérdés
Hétfőre kaptam időpontot a nődokihoz. Viszont majd' megőrülök a viszketéstől, mivel tudnám enyhíteni? A teás trükköt már próbáltam, az nem segített.

2015. jún. 4. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hüvelyre nem.. Kívülre lehet canesten krémmel próbálkozni. A kúpját viszont nem ajánlom ha hétfőn vizsgál doki. Nem ürül ki addig.

Amúgy nem mondtad hogy sürgős?

2015. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Canesten krémre az van írva, hogy csak kívülről lehet használni, na én bentre is szoktam, soha semmi bajom nem lett tőle, kend be vele nyugodtan. Az egyetlen gond, az ha nem gomba, de szerintem rontani nem fog a helyzeten. Hétfőig 100% kiürül a hüvelykúp is, csak csütörtök van.
2015. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, az egy darabos valóban. Csak én a hármasra gondoltam, nem is volt eszemben, hogy létezik egyes is.

Azért még 1-2 nap múlva lehetnek maradványok, én pont orvos előtt a hármas kiszerelést nem ajánlanám. De az egyes jöhet.

2015. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!