Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tampon használok gyorsabban...

Ha tampon használok gyorsabban "lezajlik" a menstruációm?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, ugyanaddig menstruálsz, mintha betétet használnál.
2015. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi különbség. A menstruációs folyadék a méhből indul, először a hüvelybe jut, itt felszívja a tampon, ha azt használsz. Ha nem, akkor kicsöpög a hüvelyből a betétre. Nincs nagy különbség a kettő között, nem álldigál a hüvelyben a vér napokat, mielőtt kijönne.
2015. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmivel sem lesz gyorsabb, sem lassabb. gyógyszerrel lehet beállítani rendszeresre, de akkor sem tudod nyújtani, vagy rövidíteni, max eltolni egy hónapot, de nem hiszem, hogy ez egészséges lenne.
2015. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Negyedik:

Ez egyébként nem teljesen igaz. Nekem régen 7 napig tartott nagy fokú vérzéssel, most tablettát szedek, és 3 napig jön meg, de akkor is alig, szóval a tabletta jól beállítja.

2015. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, pont erről beszéltem. Beáll egy bizonyos időre, van akinek ez 3 nap, van akinek ez 6 is lehet, nekem például 5. Ezért mondtam, hogy sem rövidebb, sem hosszabb nem lesz vele.
2015. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 9. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, viszont, ha sokat mozogsz, gyorsabban kijön :)
2015. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!