Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kinaikba lehet kapni olyan...

Melinda5432 kérdése:

A kinaikba lehet kapni olyan kissebb meretu melltartokat? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Olyan 60/A 70/A-s a meretem ugyhallottam a kinaikba lehet kapni olyan 80 70 a mellbosegem es azt ha jol tudom melltartot a mellbosegtol fuggoen valasztunk letszi surgos lenne mert fotozkodas van a suliba es atlatszik a cicim az ingemen Meg ugy mar kellemetlen hogy ha futok ... 12/L

2015. jún. 10. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de sporthoz nem lehet melltartót hordani, hordj inkább kombinét vagy topot, vagy sztreccs dresszt!
2015. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a 60 és 70 közt pont 10 centi a különbség, Neked hány centi a törzsed a melled alatt?
2015. jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsö: ezt a hülyeséget honnan veszsed?

"sporthoz nem lehet melltartót hordani"


Hallottál már sportmelltartóról?


Kérdezö; neked meg egyelöre nem valószínü, hogy melltartó kellene az A-s kosárméretre, vegyél inkább olyan topot, amit a blúz alatt lehet hordani.


A melltartóméretet meg így nem lehet meghatározni, olyan nincs, hogy 60-70-es a méreted. Ez a szám a melled alatti körméretet jelenti és az nem lehet egyszerre két, ennyire eltérö érték. A kosárméretet meg a mell legkiemelkedöbb részém mért körméret segítségével lehet megkeresni a neten is megtalálható táblázatok segítségével.

2015. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy rendes választ is kapj.A melltartó méretet úgy tudod meghatározni,hogy megméred a mell ALATT körben magad.Ez mondjuk 70cm.Megméred magad a melleid csúcsán is,az mondjuk 80cm.10 centi a különbség,akkor A kosár kell.Tehát 70A.Tehát a melltartókon a szám mindig a mell alatti méretet jelenti.A kínaikban viszont nem árt próbálni,mert nem mindig pontos a méretezés.A futáshoz viszont sportmelltartó kell.Én úgy tudom,hogy 70A méretű melltartó a legkisebb,ami létezik.
2015. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3: Muszáj kötözködnöd és minden mondatot - ostobán! - a szövegkörnyezetből kiragadva megkritizálnod?!

Ő a kínaiban kapható melltartókat kérdezte, és azok merevítős csipkemelltartók. Ismerek sportmelltartót, az nem azonos a kérdezett kategóriával.

2015. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3: Ráadásul szó szerint azt írtad neki, amiket én!!!:D:D:D:D


"Kérdezö; neked meg egyelöre nem valószínü, hogy melltartó kellene az A-s kosárméretre, vegyél inkább olyan topot, amit a blúz alatt lehet hordani.


A melltartóméretet meg így nem lehet meghatározni, olyan nincs, hogy 60-70-es a méreted. Ez a szám a melled alatti körméretet jelenti és az nem lehet egyszerre két, ennyire eltérö érték. A kosárméretet meg a mell legkiemelkedöbb részém mért körméret segítségével lehet megkeresni a neten is megtalálható táblázatok segítségével.

"

2015. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4: Ezt is ketten írtuk már le előtted, de az szerinted nem rendes válasz, csak a tied!
2015. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 12 éves lány szerintem nem tudja,hogy hogyan kell lemérni magát a melltartó méret kiválasztásához,sőt rengeteg felnőtt nő sem tudja.Leméri a melle csúcsán,ami mondjuk 90,és veszi a 90 BCD melltartókat.A hátán meg szinte a nyakáig felhúzódik.Azért írtam le normálisan,számokkal példázva,mert lehet,hogy a 2,3-as kommentből én megértem,de a kérdező,első melltartós lány nem biztos.Főleg,hogy,már tegnap is kitette a kérdést.
2015. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan 70 cm a mellbőségem :3 é?s 60 a mellem alatt .. akkor ?
2015. jún. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!