Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, és holnap jön a...

Megjött, és holnap jön a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este megjött, de eddig még nem állt be normálisan, eddig sosem jött sok vér, kisebb betéttel átvészeltem.

De most teljesen más, ilyen még sosem volt, nagy betéttel is csak 3 (rövidített) tanórát bírtam a suliban, de balszerencsémre a nadrágom is olyan lett, szerencsére az osztályfőnök hazaengedett, azóta csak görcsöl a hasam folyamatosan, hányingerem van.

Holnap pedig eljön a párom, akit vagy 2 hónapja nem láttam, régóta tervezgetjük ezt a találkozást, de félek, hogy holnap is ez lesz, enni alig tudok, és nem szeretnék előtte is állandóan a vécére rohangálni.

Kaptam gyógyszert, ERGAM-ot, méhet összehúzza, elvileg csökkenti a vérzést. 2 órája vagyok itthon, háromszor cseréltem betétet, két alkalommal szedtem ERGAM-ot, 10-10 cseppet öntöttem vízbe, úgy ittam meg. Lehet, hogy kevés, de az én 38 kilómra és 15 évemre bőven elég, főleg ha most már 20 csepp.

Ez nem használt, a vérzés ugyanolyan erős, a vécére ráültem és szabályosan folyt ki belőlem a vér.

Nagyon félek, hogy holnap csak rosszabb lesz, vagy hasonló, így pedig nem szívesen találkozgatok a párommal, aki az ország másik feléről jönne hozzám, de nem merem lemondani a találkát.


Valakinek van valami tanácsa a vérzés csökkentésére? Ti hogy döntenétek a helyemben, lemondanátok a találkát?


A válaszokat előre köszönöm.


15/L



2015. jún. 12. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Az előbb ültem harmadik alkalommal vécére, ugyanúgy folyt, mint a víz.
2015. jún. 12. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:

PÁROD?! Bocs, ez csak egy srác.


Ha valóban a kedvesed lenne

- nem hanyagolnátok egymást két (!) hónapig

- eszed ágában sem lenne lemondani a talit


Jó, megértelek, dugni így nem fogtok tudni.

2015. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves választ! :D

Nem, nem hanyagoljuk egymást, minden egyes nap Skypeolunk, képeket, videókat küldünk egymásnak, csak sajnos nagyon messze lakunk egymástól, és ritkán tud eljönni.

Ne örülj, dugni eszünk ágában sincs, csupán félek, hogy közben lesznek problémák a havimmal, mint ma is.

2015. jún. 12. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah, és végül nem mondtam le a találkozást, lesz ami lesz, megbeszéltük, vagyis ő mondta, hogy amikor kell, akkor menjek ki nyugodtan, őt nem zavarja.
2015. jún. 12. 16:54
 5/5 anonim válasza:

Az igazi férfi a hónap minden napján szereti a barátnőjét.. :D mikor a kapcsolatom elején voltam, engem is zavart, mi lesz ha pont úgy jön a tali hogy megjön? (hétvégenként találkozunk távolság miatt).

többszőr volt úgy h pont úgy esett de mindenre van megoldás, és ő engem akart nem a @@@@-mat... :) ilyennel nem kéne hogy gond legyen :)

2015. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!