Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden ki a legjobb magán...

Szegeden ki a legjobb magán nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Mindenféle képpen magánhoz szeretnék menni, mert eddig tb-támogatottan voltam, rendesen klinikán/kórházban.. De egyszerűen nem vizsgálnak ki sehol normálisan, folyamatosan elküldenek azzal, hogy semmi bajom, és ez teljesen normális (ezt 7 különböző helyen, 7 orvos mondta..).. Nem kérdőjelezem meg szakmai tudásukat, de szerintem nem normális, ha évente max. 4x menstruálok, és akkor is mindig más időpontokban.. 21 éves vagyok és ez kezdetek óta ígyvan.. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy szeretnék keresni egy olyan orvost aki normálisan foglalkozna velem. Leginkább a menstruációs zavarokkal, endokrinológiai részével foglalkozzon.

Tudna valaki ilyet ajánlani? Nem szeretném, hogy ott is elküldjenek, és csak a pénzemet hagyjam ott.. Egy lelkiismeretes, tapasztalt nőgyógyászt keresnék.. Hódmezővásárhelyen is megfelel, ha ott esetleg tudna ajánlana valaki.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. jún. 12. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!