Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A condyloma csak ondóval...

A condyloma csak ondóval terjed? Vagy lehet hogy ez nem is az?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon viszkettem ott lent, és mikor megnéztem, a condylomához elég hasonló kinövéseket láttam. Egyrészt nem tudom ez az e egyáltalán (el fogok menni orvoshoz), másrészt pedig olvastam, hogy leginkább ondóval terjed. Na most belém az elvileg nem került, mivel ha nem óvszerrel csináljuk, akkor megszakítva. Vagy bőven elég az előváladék is? Vagy lehet normális hogy időnként kicsit "ragyás" a hüvely bemenet? Amúgy a viszketés óvszeres közösülés után történt (irritáció?), illetve előtte pár napig túráztam a hőségben, miközben megvolt, és a betét miatt nehezen szellőzött.


Ha nem múlik el, jövőhéten megkeresem az orvost. De örülnék ha nem az lenne, csak én vagyok hipohonder.. Amúgy a viszketés csak egy napig volt.


2015. jún. 13. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá ondó. Az pont elég, ha a testfelületek összeérnek, így még a gumi sem véd teljesen.
2015. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ondóval, hanem bőrkontaktussal vagy fertőzött "eszközzel", felülettel.
2015. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!