Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdtem szedni a getsomix...

Elkezdtem szedni a getsomix fogamzasgatlot de a levelet rossz heyem kezdtem el. Hasmenesem van es hanyok. Ez a bajom?

Figyelt kérdés

aznap mikor elkezdtem szedni stramdon is voltam lehet ott kaptam el virust.strand utaan illetve mikor elkezdtem szedni azutan lettem rosszul.lehet hormon tartakbmiatt mert sorba kellene haladnibert mashol mas a hormon tartam....

ezen kivul seged anyaga a laktoz monohodrat en meg laktoz erzekeny vagyok.hasmenesem van tole.mi lehet akkor a bajom?


2015. jún. 14. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
gestomix mind a 21 szeme teljesen azonos, a hányásnak és hasmenésnek nagy valószínűséggel ételmérgezés az oka, nem a tabletta...viszont a tabletta így nem ér semmit - menj el orvoshoz, mondjuk az orvosi ügyeletre és beszéld meg a dokival, hogy szedheted-e tovább
2015. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
esetleg virus vagy lAktoz semmikepp etelmergezes max permetezett cseresznye
2015. jún. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!