Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio alatt rosszullet,...

Menstruacio alatt rosszullet, ez normalis? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Elso ket nap kibírhatatlan fajdalmaim vannak.. Fajnak a labaim szinte labra sem bírok allni, faj gorcsol a hasam, hanyingerem van, szedulok, ho hullamok tornek ram, megy a hasam, es ezt hanyas is kiseri. Mitol van ez hogy ennyire szarul vagyok? De ez kb 1eve van így, elotte ennyire intenzív nem volt a rosszullet.. Ez normalis vagy menjek orvoshoz? 17/L

2015. jún. 15. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez még belefér.Én is ilyen vagyok,pedig már két gyerekem van.38/N
2015. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Normálisnak tekinthető.

Vegyél be görcsoldót.


Ha netán foggátlót fogsz szedni, nagyon nagy mértékben csökkenni fognak a panaszaid.

2015. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult párszor, nagyon nagyon erős görcs (négykézláb másztam ki a fürdőszobáig, mert közben hányingerem is volt), ájulás, hányás, hidegrázás, izzadás, amit el tudsz képzelni. A hasmenés már meg se kottyant...

Nagyon rossz volt, nem csak amiatt, hogy pocsékul éreztem magam, hanem mert a buszmegállóban vagy munkában elájulni nem egy jó móka... és már előre rettegtem, nehogy előforduljon megint. Senki nem tudta megmondani, mitől van, görcsoldó semmit nem segített.

Ez egy elég stresszes, rossz lelki állapotú időszakomban volt, azóta már nem jelentkezik. Talán ez is állhatott a háttérben.


28N

2015. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiány.
febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!