Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt az elso tampon...

Milyen volt az elso tampon hasznalatotok? 14vagyok es lehet h hasznalni fogok, mert nyaralni megyunk. Eloszor minit hasznaltatok? Kenyelmes?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű
2015. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:

Elsőre? Borzalmas volt, anyukám bejött értem az iskolába, mert nem jól használtam meg tök szarul lettem. :D

De aztán megbarátkoztam vele és azóta teljes mértékben használom. Hozzá lehet szokni, és utána csak jobb lesz, mint azon aggódni, hogy elönt-e mindent a vér.

2015. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:
Ja, és normált.
2015. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó isten, ezen mit lehet elrontani? :D Felhelyezed és a vérzés erősségétől függően időnként cseréled. Semmi extra nem volt benne.
2015. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiii ***** válasza:
12-13 évesen el lehet, ne aggódj. :) Most nem részletezném.
2015. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 éves koromban használtam először. Nyugi, nincs benne semmi vészes, hogyha jól teszed fel, akkor nem is érzed, hogy ott van. És igen, először mini méretben használtam, és még mindig azt használom, hogyha szükség van rá, sokkal kényelmesebb, legalábbis nekem.
2015. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es anyukatok elmagyarazta h hogyan kell felrakni?
2015. jún. 17. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Könnyen ment :) Vagyis a sima nem OB, normál soha nem sikerült, ezért hagytam a fenébe. Mivel 8.osztályban elegem lett a betétből, ezért már akartam tamponozni, de nem tudtam, hogy mit/hogyan. Aztán osztálytársam mondta, hogy ő már használ és sokkal jobb és, hogy szerinte az OB ProComfort Minit próbáljam ki. Anya meg is engedte, hogy kipróbáljam és kipróbáltam és könnyen ment, minden rendbe volt :) és nem mondta, hogy hogyan kell. Azóta mini tampon és éjszakai betét kombót használok, és sokkal jobb :D

Ha kérdésed van írhatsz üzenetet

14L

2015. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először borzalmas, nem ment fel, aztán váltottam applikátoros ob-re és nagyon szeretem.
2015. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!